Samsung

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
adamisya
İleti Sayısı: 1
Kabul Edilen Çözüm

Turkcellden Vodafona geçiş ve cihaz kampanyası

ben henüz bir turkcell kullanıcısıyım ve vodafona geçip galaxy S4 kampanyasından yararlanmak istiyorum. böyle bir hakkım var mı? varsa nasıl faydalanabilirim? buarada şuan turkcell de kamu tarifesindeyim. bir kez daha vodafona geçmek istediğimde gidip bir baayi ile görüşmüştüm. orada cihaz kampanyalarından yararlanabilmem için turkcelldeki son faturamın 80tl olması gerektiğini söylemişlerdi. bu gerçekten gereklimidir? çünkü söylediğim gibi turkcellde kamu kampanyasında olduğum için hattım sabit 45tl ücretli. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Mesaj 1 / 2 (5.658 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Turkcellden Vodafona geçiş ve cihaz kampanyası

Merhaba adamisya,

Numara taşıma ile Samsung Galaxy S4 kampanyasından faydalanabilmen için öncelikle Red tarifelerinden birini seçmen gerekir. Red tarifeleri ve özelliklerine buradan ulaşabilirsin. Red sadece bir tarife değil, indirimden kişisel danışmanlığa kadar hayatını kolaylaştıracak birçok hizmet içerir.

Cihaz kampanyasına katılabilmen için anlaşmalı banka kartlarından 1050 TL / 12 taksit şeklinde ön ödeme yapman gerekecek. Yapmış olduğun aylık 87.5 TL ön ödeme, seçeceğin tarifeye göre aylık ödeyeceğin tutardan 12 ay boyunca indirim olarak düşecek. Yani, ay bazında toplam olarak ödeyeceğin tutarda hiç bir değişiklik olmayacaktır. 

Samsung Galaxy S4 cihaz kampanyası hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerini daha önce burada açılan başlık üzerinden iletebilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsin..

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

adamisya yazdı:

ben henüz bir turkcell kullanıcısıyım ve vodafona geçip galaxy S4 kampanyasından yararlanmak istiyorum. böyle bir hakkım var mı? varsa nasıl faydalanabilirim? buarada şuan turkcell de kamu tarifesindeyim. bir kez daha vodafona geçmek istediğimde gidip bir baayi ile görüşmüştüm. orada cihaz kampanyalarından yararlanabilmem için turkcelldeki son faturamın 80tl olması gerektiğini söylemişlerdi. bu gerçekten gereklimidir? çünkü söylediğim gibi turkcellde kamu kampanyasında olduğum için hattım sabit 45tl ücretli. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Mesaj 2 / 2 (5.635 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.