Samsung

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
alimag
İleti Sayısı: 1

Samsung Glaxy Note 3 Saat Hediyesi

Merhabalar;

Eylül ayının sonları gibi Vodafone Merkezinden Red Elite tarifeye geçerek Note 3 sahibi oldum.Red Elite tarifeye geçmemdeki en büyük öncelik Galaxy Gear saat içindi. Ancak kampanya kapsamında ilk 250 kişi saat kazanacagı belirtilmekte ve sitede hala kampanyanın devam ettiğini görmekteyiz.Ancak bu kampanyadan yararlanıp yararlanamadıgımızı bilmiyorum.

1-Kampanya kişi sayısı doldu ise siteden saat kampanyasının doldugunu belirtin.

2-Note 3 sahibi olduğum zamandan önce sayı doldu ise tarifemi değiştirebilirmiyim.

3-Kampanya kişi sayısı dolmadı ise kazananlar listesi ne zaman açıklanacak.

4-Samsung Galaxy Gear saat kazandım ise dağıtımlar ne zaman yapılacak.

SAYGILAR

Mesaj 1 / 202 (12.772 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.872

Ynt: Samsung Glaxy Note 3 Saat Hediyesi

[ Düzenlendi ]
Merhaba alimag

Samsung Note 3 kampanyasından yararlandığın zaman Samsung Gear saat kampanyası için işlem yaptığın cepmerkezi tarafından hediye talebi bulunmak için sisteme adres ve diğer bilgilerinin girişi yapılır.İşlemin bu doğrultuda yapılır ve hediyen sistemde kayıtlı adresine gönderilir.Ayrıca,kampanyaya dahil olduktan sonra tarife değişikliği yapamazsın.
Mesaj 2 / 202 (12.775 Görüntüleme)
Çırak
mylord005
İleti Sayısı: 4

peki saat kampanyası devam edip etmediğini nerden öğrene biliriz? bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum. fakat 250 kişilik liste dolup dolmadığı hakkında vodafon bayisinin bilgisi yok. sizden ricam eğer saat stoğu tükenmediiyse bilgi verebilirmisiniz? amasya merkezden yazıyorum. saygılar

Mesaj 3 / 202 (12.749 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

[ Düzenlendi ]

Merhaba alimag,

Samsung Galaxy Note III Cihaz Kampanyası'nın Red Elit abonelere sunduğu Gear Saat hediyesinin kazanımı için kampanyaya katıldığın Vodafone Cep Merkezi tarafından aksesuar hediyesi girişin yapıldıysa sana "Degerli abonemiz, tebrikler. Galaxy Note3 kampanyasindan faydalandiniz. Hediyenizi size ulastirmak icin detaylar konusunda sizinle iletisime gececegiz. " şeklinde bir SMS geliyor olacak. Bu SMS geldikten sonra hediye gönderimi ile ilgili adres için seninle irtibata geçilecektir.. Stok tükendikten sonra tarife değişikliği gibi bir işlem yapılabilmesi için kampanyadan çıkış yapman gerekecektir ve bu durumda cayma bedeli yansır. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

alimag yazdı:

Merhabalar;

Eylül ayının sonları gibi Vodafone Merkezinden Red Elite tarifeye geçerek Note 3 sahibi oldum.Red Elite tarifeye geçmemdeki en büyük öncelik Galaxy Gear saat içindi. Ancak kampanya kapsamında ilk 250 kişi saat kazanacagı belirtilmekte ve sitede hala kampanyanın devam ettiğini görmekteyiz.Ancak bu kampanyadan yararlanıp yararlanamadıgımızı bilmiyorum.

1-Kampanya kişi sayısı doldu ise siteden saat kampanyasının doldugunu belirtin.

2-Note 3 sahibi olduğum zamandan önce sayı doldu ise tarifemi değiştirebilirmiyim.

3-Kampanya kişi sayısı dolmadı ise kazananlar listesi ne zaman açıklanacak.

4-Samsung Galaxy Gear saat kazandım ise dağıtımlar ne zaman yapılacak.

SAYGILAR

Mesaj 4 / 202 (12.743 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba mylord005,

Burada açtığın konu başlığına yanıt verilecektir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mylord005 yazdı:

peki saat kampanyası devam edip etmediğini nerden öğrene biliriz? bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum. fakat 250 kişilik liste dolup dolmadığı hakkında vodafon bayisinin bilgisi yok. sizden ricam eğer saat stoğu tükenmediiyse bilgi verebilirmisiniz? amasya merkezden yazıyorum. saygılar

Mesaj 5 / 202 (12.720 Görüntüleme)
Çırak
Dani

[ Düzenlendi ]

Merhaba,

30 Eylül 2013 tarihinde Red Elite tarifesine geçerek Note 3 sahibi oldum bende. Vodafone Cep Merkezinde Galaxy Gear hediye saat kampanya girişimde yapıldı. Fakat bununla ilgili belirtmiş olduğunuz  "Degerli abonemiz, tebrikler. Galaxy Note3 kampanyasindan faydalandiniz. Hediyenizi size ulastirmak icin detaylar konusunda sizinle iletisime gececegiz. " bu sms bana gelmedi. Bu durumda galaxy gear hediye kampanyasına katıldım mı katılamadım mı? Bu sms kampanya girişimin hemen arkasında mı gönderilir. Yoksa daha gönderilme durumu var mı? Ne zaman bu konular netleşir. Galalaxy gear'a hak kazanıp kazanmadığımı ne zaman ve nasıl  öğrenebilirim.

Mesaj 6 / 202 (12.611 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.872

@Dani

Samsung Galaxy Note III Cihaz Kampanyası'nın Red Elit abonelere sunduğu Gear Saat hediyesinin kazanımı için kampanyaya katıldığın Vodafone Cep Merkezi tarafından aksesuar hediyesi girişin yapıldıysa sana "Degerli abonemiz, tebrikler. Galaxy Note3 kampanyasindan faydalandiniz. Hediyenizi size ulastirmak icin detaylar konusunda sizinle iletisime gececegiz. " şeklinde bir SMS geliyor olacak. Bu SMS geldikten sonra hediye gönderimi ile ilgili adres için seninle irtibat kurulacaktır
Mesaj 7 / 202 (12.596 Görüntüleme)
Çırak
Dani

@HamdullaH

Ben 30.09.2013 te cihazımı aldım ve galaxy gear için sistemden kaydım yapıldı. Fakat bana sms mesajı gelmedi.

Mesaj 8 / 202 (12.592 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba Dani,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğum için sana bir özel mesaj gönderiyorum. Özel mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Dani yazdı:

@HamdullaH

Ben 30.09.2013 te cihazımı aldım ve galaxy gear için sistemden kaydım yapıldı. Fakat bana sms mesajı gelmedi.

Mesaj 9 / 202 (12.578 Görüntüleme)
Çırak
galaxy20
İleti Sayısı: 2

Galaxy Note III  model cihazı Red Elite tarifesine geçerek 28.09.2013 tarihinde aldım ve Galaxy Gear için 10.10.2013 tarihinde DENİZLİ KIBRISOĞLU mağazasındaki sistemden kaydım yapıldı. Fakat bana da sms mesajı gelmedi. Bu konuda beni de bilgilendirirseniz memnun olurum.

Mesaj 10 / 202 (11.564 Görüntüleme)