Samsung

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Kalfa
Michalengelo
İleti Sayısı: 14
Kabul Edilen Çözüm

Samsung Galaxy S4 Hakkında Bilinmesi Gerekenler ;

Merhaba ; 

Vodafone Samsung Galaxy S4 Kampanyasından elde ettiğimiz cihaz hakkında bir takım bilgileri sizinle paylaşmak ve aklınızda yer alan bütün sorulara cevap vermek için bu konuyu başlatmış bulunuyorum ; 

Teknik Özellikler Detaylı ;

Boyutları ve Ağırlık : 

136.6 x 69.8 x 7.9 mm , 130gr

Bağlantı Özellikleri :

GSM: HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100  - HSDPA, 42.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps

WLAN : Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, çift-band, DLNA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot

Bluetooth v4.0 , NFC , Kızıl Ötesi Port , USB 2.0 , 

MHL Kablo ile 720p / 1080p TV bağlantısı 

Kamera ve Ekran ;

Kamera : 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash / Dual Shot, Simultaneous HD video and image recording, geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization, HDR

Video : Arka Kamera ile 1080p@30fps, dual-video / Ön Kamera ile 1080p@30fps, dual-video arama özelliği

Ekran : Super AMOLED kapasitif çoklu parmak algılayıcılı dokunmatik ekran, 16M renk aralığı / 1080 x 1920 piksel, 5.0 inches (~441 santimetre başına düşen piksel sayısı . İnsan gözü sadece 440 piksele kadar algılayabilir bu sebep ile erkan üzerinde hata görmek mümkün değildir labaratuvar şartlarında büyütme dışında.)

İşlemci : Exynos 5 Octa 5410 / Dört Çekirdek 1.6 GHz Cortex-A15 & Dört Çekirdek 1.2 GHz Cortex-A7 

Grafik Kartı : PowerVR SGX 544MP3

Sensörler : Accelerometer, eğim , düzük / netlik , pusula , barometre, termometre , nem ölçer, uzaktan kontrol hareket algılayıcı

GPS :  A-GPS desteği ve GLONASS desteği

Pil : Li-Ion 2600 mAh / Ortalama 370 Saat Kullanım 17 Saat Konuşma 

Ekstra Yazılımsal ve Donanımsal Özellikler;

- Kablosuz Şarj Edilebilme 
- S-Ses uygulaması ile sesten yazıya çevirme ve internet üzerinden arama 
- Akıllı ekran açık tutma , Göz takibi , Başınızın açısına göre ekranı ayarlama
- Dokunmadan Kontrol 
- Dropbox (50 GB internet üzerinden saklama alanı )
- Aktif olarak konuşma sırasında ses netleştirme ve çevresel olarak ses kısma
- MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263 oynatıcı
- MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC oynatıcı
- Ajanda
- Resim Ve Video Düzenleyici 
- Döküman Okuma Yazılımları (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
- Google Arama, Harita, Gmail,
YouTube, Takvim
- Sesli kayıt , arama komutları
- Tahmini Yazı ve Kaydırma klavye teknolojisi

Aklınızda herhangi bir soru olursa lütfen sorunuz elimden geldiğince size yardımcı olmak üzere cevaplama yapacağım

İyi Günler

Mesaj 1 / 15 (5.229 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
Okay06
İleti Sayısı: 2

Ynt: Samsung Galaxy S4 Hakkında Bilinmesi Gerekenler ;

Öncelikle Merhabalar. Ben Samsung Galaxy s4 Almak İstiyorum vodafone kullanıcısı değilim. Şu Anda Gelip Red Tarifesiyle Birlikte Telefonumu alabilir miyim Acaba ?

Saygılarımla.

Mesaj 2 / 15 (5.223 Görüntüleme)
Kalfa
Michalengelo

Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.

Bu madde doğrultusunda alacağınız hat yeni bir hat olacağı için kredi kartı ile katılım yaparak cihazı elde edebilirsiniz . Gerekli detayları lütfen BURADAN kontrol ediniz

Teşekkürler

Mesaj 3 / 15 (5.218 Görüntüleme)
Çırak
Okay06
İleti Sayısı: 2

Teşekkürler.

Mesaj 4 / 15 (5.216 Görüntüleme)
Kalfa
Michalengelo

Rica ederim

Saygılarımla ;
Mesaj 5 / 15 (5.209 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
smtbyrm
İleti Sayısı: 10

Merhaba ben bi konu hakkinda bilgi almak istiyorum şu anda galaxy s4 kullaniyorum fakat watchon programının nasil calistigini anlayamadım programi aciyorum ulke ve bolgeyi seçiyorum ardindan tv markasini seçiyorum dogru kodu ayarliyorum tv kayit edildi uyarisi geliyor fakat su tanitimda gorunen gibi kumanda widgetini bi turlu piyasaya cikaramadim bunu nasil yapabilirim
Mesaj 6 / 15 (4.956 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Merhaba smtbyrm,

Konuyu ilgililerine ilettik. Gelecek olan yanıtı seninle buradan paylaşıyor olacağız. Kısa bir süre beklemeni rica ederiz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

smtbyrm yazdı:
Merhaba ben bi konu hakkinda bilgi almak istiyorum şu anda galaxy s4 kullaniyorum fakat watchon programının nasil calistigini anlayamadım programi aciyorum ulke ve bolgeyi seçiyorum ardindan tv markasini seçiyorum dogru kodu ayarliyorum tv kayit edildi uyarisi geliyor fakat su tanitimda gorunen gibi kumanda widgetini bi turlu piyasaya cikaramadim bunu nasil yapabilirim

Mesaj 7 / 15 (4.933 Görüntüleme)
Kalfa
Michalengelo

"" smtbyrm yazdı:
Merhaba ben bi konu hakkinda bilgi almak istiyorum şu anda galaxy s4 kullaniyorum fakat watchon programının nasil calistigini anlayamadım programi aciyorum ulke ve bolgeyi seçiyorum ardindan tv markasini seçiyorum dogru kodu ayarliyorum tv kayit edildi uyarisi geliyor fakat su tanitimda gorunen gibi kumanda widgetini bi turlu piyasaya cikaramadim bunu nasil yapabilirim ""

WatchON programı interaktif televizyon alıcısı kumandası ve TV kumandası olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır . 

Henüz Türkiye'de ki Digiturk , D-Smart vs. şirketlere uyumlu olmasa bile TV niz için kullanabilirsiniz . 

Uygulamayı açtıktan sonra internete bağlanarak " Ülke ve Bölge Seçin " sekmesine tıklayınız . Ülke listesinden " Canada " seçiniz sonra " Posta Kodu Kısmına " B9N giriniz ve listeden Direct TV seçimini yapınız . Listede bir kaç TV markası belirecek ve alt kısımda tüm tvler diye bir buton göreceksiniz . O butonu kullanarak istediğiniz TV markasnı seçerek sadece kumanda olarak kullanım kurulumunu bitirmiş olacaksınız . Sol üst kösede yer alan kumanda butonu ile aktif olacaktır . Bu kısım dışında işimize yarayan hiç bir şey yoktur ve tam TV erişimini sağlarsınız 

Saygılarımla . 

Mesaj 8 / 15 (4.923 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Erdem
İleti Sayısı: 99

Selam smtbyrm

Bu uygulama Samsung firmasına ait bir uygulamadır. Nasıl kurulacağı hakkında youtube'da paylaşılmış bir video önerebilirim. "http://www.youtube.com/watch?v=MmDS4IowVRg".

Ayrıca ayarları baştan yapman gerekirse "watchon" uygulaması içinde iken telefonun menü tuşuna basarak, "Ayarlar" özelliğine girdiğinde "Samsung WatchIN'yi sıfırlayın" seçeneğini kullanabilirsin.

İyi forumlar 

Mesaj 9 / 15 (4.871 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
acayips54
İleti Sayısı: 13

Ayari yaptim televizyonumu calistirdi ama ayarlar bolumunu bulamiyorum baska televizyon kullanmak icin ayarlari sifirlicam yardimci olursaniz sevinirim.
Mesaj 10 / 15 (4.745 Görüntüleme)