Samsung

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
cbayrakc
İleti Sayısı: 1

S4 mini internet ayarları

1 Hafta kadar önce s4 mini aldım ve tarifelerinden ötürü vodafone'a geçmeyi tercih ettim.
Ancak internet servisi ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Self servisten kendime internet ayarları göndermeye calıstıgımda bu telefonla ilgili ayarlar bulunamamıştır dedi. Forumda gördüğüm bir yorumda da vodafone'dan internet ayarlarının yapılması gerekiyor denmişti başka bir arkadaşa. bendede aynı durum mevcutsa lütfen ilgilenilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar. 

Mesaj 1 / 2 (2.604 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 2.173

Ynt: S4 mini internet ayarları

Merhaba cbayrakc,

İnternet ayarları kurulumunu buradan sağlayabilirsin. Telefon markası olarak Android İşletim Sistemi'ni seçmen durumunda cihazına kurman gereken ayarları görüntüleyebilirsin. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

cbayrakc yazdı:

1 Hafta kadar önce s4 mini aldım ve tarifelerinden ötürü vodafone'a geçmeyi tercih ettim.
Ancak internet servisi ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Self servisten kendime internet ayarları göndermeye calıstıgımda bu telefonla ilgili ayarlar bulunamamıştır dedi. Forumda gördüğüm bir yorumda da vodafone'dan internet ayarlarının yapılması gerekiyor denmişti başka bir arkadaşa. bendede aynı durum mevcutsa lütfen ilgilenilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar. 

Mesaj 2 / 2 (2.590 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.