Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
erdinc16
İleti Sayısı: 1

Kampanyalar

Bir durum dikkatimi çekti. Numarasını taşıyana 29TL, vodafone ise 39 TL ile cihaz alma imkanı. Ben vodafone güvenmişim kullanıyorum. fakat vodafone müşteri çekmek ve kendine müşteri bağlamak için rakamlardan kısıyor. Üzüldüğüm konu abonelik süresi ve son fatura bahanesi ile kampanyalardan yararlanamamız. Vodafone neden yanlış strateji izliyor çözmüş değilim. Tamam biz bu teknolojiyi kullanacağız. Fakat vodafone tek değil. Kontrat sürem dolmak üzere ve ben hale bu kampanyalardan yararlanamazsam vodafone bana bi avantajı sağlamamış olacak. Kontrat sürem dolana kadar sabredeceğim ve devamında değerlendirme yapacağım. vodafone doğru operatör mü değil mi diye. 

Teşekkürler.

Mesaj 1 / 2 (3.259 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Kampanyalar

Merhaba erdinc16,

Öncelikle Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isterim. Bu anlamda bize ulaşan her türlü talep ve şikayetler önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir.

Mevcut kampanyalarımız üzerinde dönem dönem ihtiyaca göre değişiklikler yapılmaktadır ve aynı kampanyalar yerine farklı kampanyalarımızı abonelerimizin beğenisine sunmaktayız. Ayrıca, A.C.A.İ.P kampanyaları ile ilgili iletmiş olduğun eleştiriyi ilgili birimlerimiz ile paylaşıyoruz. Kampanya üzerindeki değişiklikler web sitemiz üzerinden paylaşılmaktadır. Takipte kalmanı öneririm. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 2 (3.112 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.