Samsung

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
exterminate
İleti Sayısı: 2

ACAİP Samsung Galaxy S3 kampanyası

[ Düzenlendi ]

2 Sene önce 10 yıldır aktif olarak kullandığım oparatörü Blackberry kampanyası için bırakarak vodafone ailesine katıldım :smileyhappy:

kampanya ile almış olduğum BB. telefonumun kontrat süresi doldu ben yeniden bir telefon almak istiyorum samsung Galaxy S3 kampanyasından yararlana bilirmiyim acaba ? yada yeni bir hat alsam yeni hat alımları yapanlar Galaxy S3 kampanyasından yararlanıyormu ?

kullanmakta olduğum hattımın fatura kesim tarihleri hep ayın sonuna denk gelmekteydi bende 3 4 gün gecikmeli olarak ödeme yaptığımdan dolayı sağolsun vodafone hattıma ait bu durumdan dolayı kampanyadan yararlanamıyacağımı belirti yada telefonu peşin almam gerekiyormuş. peşin alsam zaten tahütsüz kullanırım 24 ay neden hatta tahüt yapayımki ?

Bu konuda yardımcı ola bilecek birileri varmı? iş çıkışına kadar bunu hallet mem gerekiyor. gerekli çözüm bulamazsan tekrardan eski opratörüme döneceğim :smileyhappy:
Teşekkürler

Mesaj 1 / 5 (19.176 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
SemaA
İleti Sayısı: 109

Ynt: ACAİP Samsung Galaxy S3 kampanyası

[ Düzenlendi ]

Merhaba exterminate,

Cihaz Kampanyalarına kredi kartlı ve kredi kartsız olmak üzere 2 farklı şekilde katılım yapılıyor. Kredi kartsız kampanyaya dahil olunması için kriterler ektedir.

1.En az 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak

2.Son 8 aydır  fatura ödemelerinden dolayı "kısıtlı, dondurulmuş veya iptal" statüsüne girmemiş olmak

3.Son 8 aylık toplam fatura tutarının  cihaz kampanyalarına göre farklı tutarlar olmak üzere belirli miktarda bulunması gerekmektedir. Bu koşulları sağlayan aboneler kampanyalara kredi kartsız katılabilir.

Bu koşullar dışında yeni hat alman yada hattına son 8 ay içinde kısıtlama geldiyse kredi kartlı olarak kampanyaya katılabilirsin.

Yukarıda belirtmiş olduğum koşulları sağlayan ancak, kampanyaya dahil olmak istemediğin senin üzerine kayıtlı farklı bir hattın var ise, o hattını referans olarak göstererek istediğin hattın ile kampanyaya kredi kartsız katılabilirsin.

exterminate yazdı:

2 Sene önce 10 yıldır aktif olarak kullandığım oparatörü Blackberry kampanyası için bırakarak vodafone ailesine katıldım :smileyhappy:

kampanya ile almış olduğum BB. telefonumun kontrat süresi doldu ben yeniden bir telefon almak istiyorum samsung Galaxy S3 kampanyasından yararlana bilirmiyim acaba ? yada yeni bir hat alsam yeni hat alımları yapanlar Galaxy S3 kampanyasından yararlanıyormu ?

kullanmakta olduğum hattımın fatura kesim tarihleri hep ayın sonuna denk gelmekteydi bende 3 4 gün gecikmeli olarak ödeme yaptığımdan dolayı sağolsun vodafone hattıma ait bu durumdan dolayı kampanyadan yararlanamıyacağımı belirti yada telefonu peşin almam gerekiyormuş. peşin alsam zaten tahütsüz kullanırım 24 ay neden hatta tahüt yapayımki ?

Bu konuda yardımcı ola bilecek birileri varmı? iş çıkışına kadar bunu hallet mem gerekiyor. gerekli çözüm bulamazsan tekrardan eski opratörüme döneceğim :smileyhappy:
Teşekkürler

Mesaj 2 / 5 (19.175 Görüntüleme)
Çırak
DarkCodeS
İleti Sayısı: 2

peki sorumu tekrar burada sorayım numaramı vodafone taşımak istiyorum yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum herhangi sorunumda yok numarasını taşıyana 29 tl galaxy s3 deniliyor bununla ilğili bilgi lütfen

Mesaj 3 / 5 (10.584 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
berkay67850
İleti Sayısı: 5

Merhaba numaranı vodafone taşırsan eğer sınırsız paket alırsan ayda tarife fiyatı+29 TL olur.Eğer sınırsız değil 30 TL yada 40 TL lik bir tarife alırsan bu fatura+49 TL olur.Yani faturan aylık 90 TL civarı gelir.
Mesaj 4 / 5 (10.569 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı (Emekli)
YaseminU
İleti Sayısı: 165

Merhaba DarkCodeS,

Seçeceğin tarifeye göre ücretlendirmeler yapılmaktadır. RED+ tarifesini seçipte 16 ya da 32 GB'lık S3 kampanyasına katılırsan 29 TL ek ödeme yaparsın. Numara taşımayla geldiğin için sadece kredi kartı ile yararlanabilirsin.

Kredi kartından 12 ay eşit parçaya bölünerek ücretlendirme yapılır. 16 GB için 1.400 TL, 32 GB için ise 1.400.4 TL kredi kartından çekilir.

İyi Forumlar
Mesaj 5 / 5 (10.560 Görüntüleme)