Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
kubra1548
İleti Sayısı: 8

yeni ft paketi iptali

bn daha 2 gün oldu paketimi alalı ama b iptal etmek istiyorum yaptıgımda da sahip değilsi dyo bana acil yardımmm!!1

Mesaj 1 / 4 (5.550 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.541

Ynt: yeni ft paketi iptali

Merhaba kubra1548

Daha önceden IPTAL YENIFT yazıp 3636 a sms göndermişsen iptal talebin alındığı için bu pakete sahip değilsiniz diyebilir.

kubra1548 yazdı:

bn daha 2 gün oldu paketimi alalı ama b iptal etmek istiyorum yaptıgımda da sahip değilsi dyo bana acil yardımmm!!1

Mesaj 2 / 4 (5.463 Görüntüleme)
Çırak
mesut_29
İleti Sayısı: 1

MERHABALAR BEN DE YENİ FT PAKETİNİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM İPTAL FT YAZIP GÖNDERDİM ANCAK BANA ' SU AN GERCEKLEŞTİREMİYORUZ MESAJI GELDİ NE YAPMALIYIM

Mesaj 3 / 4 (4.895 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.078

[ Düzenlendi ]

Herkese merhaba,

Bu konu burada konuşuluyor. Dilersen siz de bu başlıkta devam edebilirsiniz. Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerinizi yönlendirdiğim başlıkta sağlayabilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mesut_29 yazdı:

MERHABALAR BEN DE YENİ FT PAKETİNİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM İPTAL FT YAZIP GÖNDERDİM ANCAK BANA ' SU AN GERCEKLEŞTİREMİYORUZ MESAJI GELDİ NE YAPMALIYIM

kubra1548 yazdı:

Mesaj 4 / 4 (4.879 Görüntüleme)