Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
72tayfabela
İleti Sayısı: 11

internetim var ama facebook a giremiyorum

/ bende başta facebook-twitter paketi vardı sonra yaz 3lü paket yaptım facebook-twitter paketi süresi bitince bakiye yok diye iptal oldu sonra 900 mbye yakın internet paketim olmasına rağmen giremiyorum facebook-twittere
Mesaj 1 / 13 (5.372 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Ynt: internetim var ama facebook a giremiyorum

Merhaba 72tayfabela,

Belirttiğin Facebook & Twitter Paketi talep etmediğin sürece her ay yenilenir. Dolayısı ile otomatik olarak iptal olması söz konusu değildir. Paketin kullanım hakkı dolduysa eğer 30 günlük süre sonuna kadar Facebook & Twitter bağlantısı kurulamaz. Bu sürenin dolması beklemen gerekir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

72tayfabela yazdı:
/ bende başta facebook-twitter paketi vardı sonra yaz 3lü paket yaptım facebook-twitter paketi süresi bitince bakiye yok diye iptal oldu sonra 900 mbye yakın internet paketim olmasına rağmen giremiyorum facebook-twittere

Mesaj 2 / 13 (5.365 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
72tayfabela

Benim sorunum baska 3 lu paket yaptirmisim simdi vodafonlularla 1000 dk 1000 sms 1gb internet yapmisim simdi ama internete giriyom tum sitelerde bi sorun yok fakat facebook twitter e giremiyorum yardinci olirsaniz sevinirim
Mesaj 3 / 13 (5.357 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
72tayfabela

Merhaba. Özgür üçlü yaz kampanyasından aylık 1 gb internetim var. Her ayın 5 inde yenileniyor. Geçtiğimiz ayın 25 iydi sanırım, bu pakette internetim bitti ve facebook - twitter pakedini aldım. O dönem de Twitter'a ulaşamıyordum zaten yalnızca Facebook kullanabiliyordum. Bu paket de bitti ve bu ayın 5 inde 1 gb internetim yenilendi. Ama şimdi Facebook ve Twitter'a hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Telefonun kendi tarayıcısını kullanmak çözüm olmadı, interneti laptopumla paylaştım yine olmadı. Bunun yanında internetim çok yavaşladı çoğu zaman bırakın Facebook ve Twitter'ı, hiçbir sitede işlem yapamıyorum, uygulamalar internet bağlantısı olmadığını söylüyor. Facebook Twitter pakedi almadan önce bir sorun yaşamıyordum ve sanırım ilk ayın bitmesini beklemeden interneti doğru düzgün kullanamayacağım. Bir çözüm bekliyorum buna. Teşekkür ederim şimdiden. Aynen bu hata
Mesaj 4 / 13 (5.336 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Merhaba 72tayfabela,

Yukarıda daha önce de belirttiğim gibi Facebook & Twitter Paketi'nin kullanım süresi dolmadan belirtilen sitelere giriş işlemi sağlayamazsın.

Vodafone Forum Ekibi

72tayfabela yazdı:
Benim sorunum baska 3 lu paket yaptirmisim simdi vodafonlularla 1000 dk 1000 sms 1gb internet yapmisim simdi ama internete giriyom tum sitelerde bi sorun yok fakat facebook twitter e giremiyorum yardinci olirsaniz sevinirim

72tayfabela yazdı:
Merhaba. Özgür üçlü yaz kampanyasından aylık 1 gb internetim var. Her ayın 5 inde yenileniyor. Geçtiğimiz ayın 25 iydi sanırım, bu pakette internetim bitti ve facebook - twitter pakedini aldım. O dönem de Twitter'a ulaşamıyordum zaten yalnızca Facebook kullanabiliyordum. Bu paket de bitti ve bu ayın 5 inde 1 gb internetim yenilendi. Ama şimdi Facebook ve Twitter'a hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Telefonun kendi tarayıcısını kullanmak çözüm olmadı, interneti laptopumla paylaştım yine olmadı. Bunun yanında internetim çok yavaşladı çoğu zaman bırakın Facebook ve Twitter'ı, hiçbir sitede işlem yapamıyorum, uygulamalar internet bağlantısı olmadığını söylüyor. Facebook Twitter pakedi almadan önce bir sorun yaşamıyordum ve sanırım ilk ayın bitmesini beklemeden interneti doğru düzgün kullanamayacağım. Bir çözüm bekliyorum buna. Teşekkür ederim şimdiden. Aynen bu hata

Mesaj 5 / 13 (5.331 Görüntüleme)
Çırak
ömerr12
İleti Sayısı: 1

Aynı sorunu bende yaşıyorum.internetim var bütün sitelere giriş yapabiliyorum
Sadece faceye giremiyorum. Ancak facebook paketim olduğu zaman girebiliyorum
Kaç kere müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar
Mesaj 6 / 13 (5.146 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 962

Merhaba ömerr12,

LIVE yazıp 7048,e sms atın , ayarlar geldikten sonra telefonunuzu 1 kere kapatıp açın.

Ardından www.m.facebook.com adresinden giriş sağlayabilirmisiniz , böyle bi deneyin !
Mesaj 7 / 13 (5.139 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 3.382

Merhaba ömerr12,

Hattında farklı bir internet paketi ve aynı zamanda Facebook veTwitter Paketi mevcut ise Facebook ve Twitter kullanımlarını farklı internet paketinden sağlayamamaktasın. Ancak Facebook ve Twitter Paketi'nin iptalini sağlayarak kullanabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

ömerr12 yazdı:
Aynı sorunu bende yaşıyorum.internetim var bütün sitelere giriş yapabiliyorum
Sadece faceye giremiyorum. Ancak facebook paketim olduğu zaman girebiliyorum
Kaç kere müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar

Mesaj 8 / 13 (5.135 Görüntüleme)
Çırak
bybarco
İleti Sayısı: 1

ARKADAŞLAR 7 HAZİRANDA TAM PAKET YAPTIM İNTERNET PAKETİM VAR DAHA ÖNCEDEN FACEBOOK TWİTTER PAKETİ YAPMISTIM SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TWİTTER FACEBOOK GİREBİLİYORDUM SİMDİ İNTERNET PAKETİ YAPTIM FAKAT FACEBOOK VE TWİTTERE GİRMİYOR SOSYAL AĞLARA BAĞLANAMIYORUM VİNE İNSTAGRAM FACEBOOK TWİTTER GİBİ FAKAT WHATSAPP VEYA İNTERNET ÜZERİNDE DOLAŞIMDA İNTERNETİMİ KULLANABİLİYORUM YARDIM EDİN ÖZELDEN MESAJ ATARAK

Mesaj 9 / 13 (2.787 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
BilgehanS
İleti Sayısı: 828

Merhaba;
Önceki face paketiniz komple iptal ettirmediyseniz ve 350+20 mb lık kotası dolduysa sizin face girememeniz normaldir.
O paketi komple iptal ettirmelisiniz.
İyi Forumlar.

вℓαcквєяяу вιя уαşαм tαяzı∂ıя

Mesaj 10 / 13 (2.782 Görüntüleme)