Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
aliaktepe
İleti Sayısı: 2

internet kullanmadığım halde liralarım gidiyor

Merhaba,  internet paketim bitti ve girmediğim halde kullanışım gibi liralarım gidiyor.bilgilendirme mesajı geliyor şu kadar kullanıldı kalan tutarı gösteriyor. Müşteri hizmetlerini aradım internete girmişsiniz diyor ama girmiyorum çalışan program bile yok. Yardımlarınızı rica ediyorum. telefon iphone 4s

Mesaj 1 / 4 (939 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: internet kullanmadığım halde liralarım gidiyor

Merhaba aliaktepe,

Cihazın arka planda internet erişimi sağlıyor görünüyor. Ücretlendirme yaşamamak için internetini ağ ayarları içerisinden hücresel veriyi geçici olarak kapatabilir ya da buradan Mobil İnternet Servisleri statü durumunu kapalı hale getirebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aliaktepe yazdı:

Merhaba,  internet paketim bitti ve girmediğim halde kullanışım gibi liralarım gidiyor.bilgilendirme mesajı geliyor şu kadar kullanıldı kalan tutarı gösteriyor. Müşteri hizmetlerini aradım internete girmişsiniz diyor ama girmiyorum çalışan program bile yok. Yardımlarınızı rica ediyorum. telefon iphone 4s

Mesaj 2 / 4 (929 Görüntüleme)
Çırak
aliaktepe
İleti Sayısı: 2

telefonumda arka planda çalışan bir uygulama yokken oluyor. Özellikle 3g ve hücresel veri açık iken hiçbir uygulamaya girmeye gerek kalmadan internete girmişim gibi ücretlendiriliyor. Bildiğim kadarıyla 3g her operatörde ücretsiz.Bundan önceki kullandığım operatörde böyle birşey hiç yaşamadım. İnternete girsem zaten böylebir foruma girip sorunumu yazmam. Bence burda haksız bir uygulama var bence. Ayrıca konu ile yardımlarınız için teşekkür ederim.

Mesaj 3 / 4 (920 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Tekrar merhaba aliaktepe,

3G şebeke kullanımınım herhangi bir ücretlendirmesi, senin cihazında böyle bir özellik olmasa da Video Call (görüntülü arama) özelliğinin ek bir ücretlendirmesi bulunmuyor. Cihazın internet kullanımı yaptığı için ücretlendirme yaşıyorsun. Bu durumun başka bir açıklaması bulunmuyor. Daha fazla ücretlendirilmemek için nternet paketi satın almalı ya da hücresel veriyi kapalı duruma getirmelisin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aliaktepe yazdı:

telefonumda arka planda çalışan bir uygulama yokken oluyor. Özellikle 3g ve hücresel veri açık iken hiçbir uygulamaya girmeye gerek kalmadan internete girmişim gibi ücretlendiriliyor. Bildiğim kadarıyla 3g her operatörde ücretsiz.Bundan önceki kullandığım operatörde böyle birşey hiç yaşamadım. İnternete girsem zaten böylebir foruma girip sorunumu yazmam. Bence burda haksız bir uygulama var bence. Ayrıca konu ile yardımlarınız için teşekkür ederim.

Mesaj 4 / 4 (908 Görüntüleme)