Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
mfatihhh
İleti Sayısı: 11

hattım internete girmiyor!!

[ Düzenlendi ]

nokia c3 telefon ile internete giremiyorum. başka bir hat takarsam yada wifi ile bağlanırsam internete giriyorum ama kendi hattımdan giremiyorum. birkaç saat kullandım sonra girmemeye başladı. daha dün aylık cepnet 250 de yaptırdım, kullanamıyorum. acil cevap istiyorum. aksi halde hattımı taşıyacağım. sürekli vodafone bana sorun çıkartıyor. kendi kendine para da aldı kaç kere.

Mesaj 1 / 52 (18.769 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.576

Ynt: hattım internete girmiyor!!

Merhaba mfatihhh,

Senin soruna ilişkin cevap, daha önce burada yer alan konu başlığında verilmişti. Başka yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa yine buradan iletebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mfatihhh yazdı:

nokia c3 telefon ile internete giremiyorum. başka bir hat takarsam yada wifi ile bağlanırsam internete giriyorum ama kendi hattımdan giremiyorum. birkaç saat kullandım sonra girmemeye başladı. daha dün aylık cepnet 250 de yaptırdım, kullanamıyorum. acil cevap istiyorum. aksi halde hattımı taşıyacağım. sürekli vodafone bana sorun çıkartıyor. kendi kendine para da aldı kaç kere.

Mesaj 2 / 52 (18.616 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
mfatihhh

sanırım anlamadınız. Sorun telefonda değil hatta. Çünkü başka bir vodafone hat taktığımda yada farklı bir operatör taktığımda giriyor. Wifida sorunsuz. Akşama kadar bir çözüm istiyorum çünkü bu iş çok sıkıcı olmaya başladı. Zaten ailede numarayı taşımayan bir ben kaldım vodafone iyidlr diye. Ama siz suyunu çıkardınız. O başınıza buyruk aldığınız liralarıda istiyorum. Akşam olmazsa hemen yarın hattımı taşıyacağım. Ve size elimden gelen herşeyi yapacağım.
Mesaj 3 / 52 (18.606 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.576

Merhaba mfatihhh,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mfatihhh yazdı:
sanırım anlamadınız. Sorun telefonda değil hatta. Çünkü başka bir vodafone hat taktığımda yada farklı bir operatör taktığımda giriyor. Wifida sorunsuz. Akşama kadar bir çözüm istiyorum çünkü bu iş çok sıkıcı olmaya başladı. Zaten ailede numarayı taşımayan bir ben kaldım vodafone iyidlr diye. Ama siz suyunu çıkardınız. O başınıza buyruk aldığınız liralarıda istiyorum. Akşam olmazsa hemen yarın hattımı taşıyacağım. Ve size elimden gelen herşeyi yapacağım.

Mesaj 4 / 52 (18.602 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
smtexas
İleti Sayısı: 7

Merhabalar. aynı sorunu bende yaşıyorum. Düne kadar nete girebiliyordum fakat gece 3den beri giremiyorum Bağlandı gözüküyor ama bağlantı gelmıyor (nokia c3-00)
Mesaj 5 / 52 (18.599 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
GokhanO
İleti Sayısı: 265

merhaba hattın üzerinde cepnet250 pakedi bulunuyor fakat bakiye yeterli olmadığı için devreye girmemiş olarak görünüyor bakiyen uygun olduğunda ücret çekimi yapılacak devreye girecektir onay sms geldikten sonra hattın üzerinden bağlantı yapabileceksin.

Mesaj 6 / 52 (18.581 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
GokhanO
İleti Sayısı: 265

slm sana özelden bir mesaj gönderdim mesaj kutunu kontrol edermisin.

Mesaj 7 / 52 (18.570 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
mfatihhh

akşam oldu ama bana hala ne mesaj atan var ne arayan. Internet paketiml yeni yapmasam vallahi hemen değiştirirdim hattı. Yeter arkadaş paket yaptık kullanamıyoruz ya.
Mesaj 8 / 52 (18.550 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
FatihK
İleti Sayısı: 88

[ Düzenlendi ]

Merhaba smtexas,

slm hat bilgilerini kontrol ettim 10 mb internet paketi alınmış bakiye yetersiz olduğundan devreye girmemiş. lira yüklemesi yaparsan ve 10 mb internet paketi onay sms inden sonra kullanmaya başlayabilirsin.

Mesaj 9 / 52 (18.548 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
mfatihhh

yazarken kime yazdığınızı bi söyleseniz?
Mesaj 10 / 52 (18.544 Görüntüleme)