Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
buse_
İleti Sayısı: 4

facebook-twitter paketi iptal etme sorunu

Facebook twitter paketimi iptal etmek istiyorum fakat işe yaramadı. 10 TL yükleme yaptım. Kalan bakiyem 3.38 TL. Paket ücretinin 5 TL olduğunu sanıyordum. Paketi iptal etmek için 3636 ya mesaj gönderdim işleminiz gerçekleştirilemiyor dedi. Lütfen paketim iptal olsun. Paket iptali gerçekleştiğinde alınan TL ler geri iade edilir mi? Yardımcı olun!

Mesaj 1 / 5 (5.056 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.714

Ynt: facebook-twitter paketi iptal etme sorunu

@buse_

IPTAL YENIFT yazıp 3636 a gönder.Paket süresi 30 gün olduğu için süresi dolduğunda otomatik iptal edilecektir.Düşe tl iadesi yapılamaz.fakat paketini iptal tarihe kadar kullanabilirsin.

buse yazdı

Facebook twitter paketimi iptal etmek istiyorum fakat işe yaramadı. 10 TL yükleme yaptım. Kalan bakiyem 3.38 TL. Paket ücretinin 5 TL olduğunu sanıyordum. Paketi iptal etmek için 3636 ya mesaj gönderdim işleminiz gerçekleştirilemiyor dedi. Lütfen paketim iptal olsun. Paket iptali gerçekleştiğinde alınan TL ler geri iade edilir mi? Yardımcı olun!

Mesaj 2 / 5 (5.052 Görüntüleme)
Çırak
buse_
İleti Sayısı: 4

söylediğiniz gibi yaptım iptal etmek istediğiniz pakete sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleştirilememiştir diyor fakat paket ücreti alınıyor benden nasıl bunu bana açıklar mısınız acaba? Sahip olmadığım bir pakete TL ödüyorum.

Mesaj 3 / 5 (5.049 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 953

MERHABA buse_

Paketin iptal talebini gerçekleştirmişsindir ve sana belirli bir tarihe kadar süre vermiştir, O süreden sonra iptal işlemi gerçekleşir.

O sebepten dolayı pakete sahip olmadığınızdan iptal işleminizi gerçekleştirilememiştir diyor.
Mesaj 4 / 5 (5.026 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba buse_,

Bu konu daha önce burada konuşuldu. Sen de yönlendirdiğim sayfadaki bilgileri inceleyebilirsin. Ayrıca, HamdullaH ve Zoooroooo'nun erdiği bilgileri de dikkate alabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

buse_ yazdı:

Mesaj 5 / 5 (5.017 Görüntüleme)