Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
mrtkck123
İleti Sayısı: 1

aylık facebook twitter paketini iptal edemiyorum

Aylık facebook twitter paketine abone oldum yaklaşık 5 aydır kullanıyorum şuan iptal etmek istiyorum IPTAL YENIFT yazıp 3636 ya gönderiyorum "iptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleştirilememiştir" diye cevap alıyorum online self serviste de iptal etmeyi denedim kullandığım mobil paketlerde gösteriyor fakat iptal etmek istediğimde aynı uyarıyı alıyorum (Mobil internet paketine sahip olmadığınız için paketi iptal etme işleminiz gerçekleştirilememiştir) bu paketi nasıl iptal edebilirim ?

Mesaj 1 / 27 (13.062 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: aylık facebook twitter paketini iptal edemiyorum

Merhaba mrtkck123,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

mrtkck123 yazdı:

Aylık facebook twitter paketine abone oldum yaklaşık 5 aydır kullanıyorum şuan iptal etmek istiyorum IPTAL YENIFT yazıp 3636 ya gönderiyorum "iptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleştirilememiştir" diye cevap alıyorum online self serviste de iptal etmeyi denedim kullandığım mobil paketlerde gösteriyor fakat iptal etmek istediğimde aynı uyarıyı alıyorum (Mobil internet paketine sahip olmadığınız için paketi iptal etme işleminiz gerçekleştirilememiştir) bu paketi nasıl iptal edebilirim ?

Mesaj 2 / 27 (12.772 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba mrtkck123,

Vermiş olduğun GSM numaranı kontrol ettiğimde, Aylık Facebook Twitter Paketi'ni iptal etmiş olduğunu ve 02.10.2013 tarihinde iptal olacağını görüntüledim. Ancak paket aylık olduğundan dolayı 02.10.2013 tarihinden önce yeni bir paket tanımlayamıyorsun.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mrtkck123 yazdı:

Mesaj 3 / 27 (12.762 Görüntüleme)
Çırak
hayri4650

aylık facebook twitter paketini iptal edemiyorum

[ Düzenlendi ]

Facebook twitter paketi aldım fakat iptal yapmak icin gereken herşeyi yaptım  aldıgım cevap ise degerli müsterimiz hatalı gönderdiniz diye cevaplar geldi ne yapmam gerekir daha ? Bu nedenle boş yere tekrar üyelik almıs oldum 

Mesaj 4 / 27 (12.377 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba hayri4650,

Facebook&Twitter Paketi'ni iptal etmek için hangi SMS parametresini kullanıyorsun ve aldığın hata yanıtı nedir bizimle paylaşır mısın?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

hayri4650 yazdı:

Facebook twitter paketi aldım fakat iptal yapmak icin gereken herşeyi yaptım  aldıgım cevap ise degerli müsterimiz hatalı gönderdiniz diye cevaplar geldi ne yapmam gerekir daha ? Bu nedenle boş yere tekrar üyelik almıs oldum 

Mesaj 5 / 27 (12.354 Görüntüleme)
Çırak
suituppp
İleti Sayısı: 3

bende iptal ettirdim fakat tamamen kaldırmak istiyorum ayın 14ünü beklemek zorundamıyım?

Mesaj 6 / 27 (12.311 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 950

[ Düzenlendi ]

Merhaba suituppp,

30 günlük periyod dolmadığı sürece tamamen iptal işlemi gerçekleşmez, İleri tarihli olarak iptal talebi verdiğiniz için beklemeniz lazım.

Mesaj 7 / 27 (12.293 Görüntüleme)
Çırak
emrekara48

ynt:standart data paketini iptal edemıyorum

mrb. ben aylık facebook ve twiter paketi yapmak istiyorum fakat olmuyor.burda bulunan yazılarda yanıtını bulamadım paketi yapmak için abone yenif yazıp 3636 ya gönderiyorum ama değerli abonemiz mevcut olan data paketiniz yeni facebook-twiter peketi ile aynı anda kullanılmamaktadır diyor.ben mevcut datamı zar zor *7000# self servisi ile öğrendim.aylik 100 mb intermiş.ben bilmiyordum.ben bu bu paketi iptal etmek istiyorum ama olmuyor.bu sitedeki formlarda okuduğum kadarıyla İPTAL NET100  yazıp  3636 ya göndermek yeterliymiş yaptım fakat bana gelen mesaj eksik veya hatalı mesaj gönderdiniz  diyo. bu paketi nasıl iptal edebilirim ve facebook twiter paketini nasıl yapabilirim  yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj 8 / 27 (12.075 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.078

Ynt: ynt:standart data paketini iptal edemıyorum

Merhaba emrekara48,

Paket iptal işlemini Online Self Servis üzerinden dener misin? Eğer hattında şu anda kullanıma açık ve tanımlanmış bir internet paketin var ise süresi dolmadan yeni paket tanımlayamazsın. İnternet paketlerinin kullanım süresi 30 gündür.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

emrekara48 yazdı:

mrb. ben aylık facebook ve twiter paketi yapmak istiyorum fakat olmuyor.burda bulunan yazılarda yanıtını bulamadım paketi yapmak için abone yenif yazıp 3636 ya gönderiyorum ama değerli abonemiz mevcut olan data paketiniz yeni facebook-twiter peketi ile aynı anda kullanılmamaktadır diyor.ben mevcut datamı zar zor *7000# self servisi ile öğrendim.aylik 100 mb intermiş.ben bilmiyordum.ben bu bu paketi iptal etmek istiyorum ama olmuyor.bu sitedeki formlarda okuduğum kadarıyla İPTAL NET100  yazıp  3636 ya göndermek yeterliymiş yaptım fakat bana gelen mesaj eksik veya hatalı mesaj gönderdiniz  diyo. bu paketi nasıl iptal edebilirim ve facebook twiter paketini nasıl yapabilirim  yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj 9 / 27 (12.064 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
yuksel28
İleti Sayısı: 12

YARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. BENDE EDEMİYORUM ŞU PAKEDİ. ONUN YÜZÜNDEN İNTERNET PAKETİ SATIN ALAMIYORUM. NASIL İPTAL OLUCAK!

Mesaj 10 / 27 (11.827 Görüntüleme)