Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
herpderp
İleti Sayısı: 3

aylık 500 mb genc super internet paketi iptali

[ Düzenlendi ]

"9.5 tl karşılığı aylık 500 mb genc super internet paketiniz yinelenmiş olup, 28.04.2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz. iptal işlemi yapılmadıkça her ay yinelecektir." şeklinde bir mesaj geldi. pakedi iptal etmek istiyorum, bir türlü iptal edemedim. "iptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleştirilememiştir." cevabı geliyor. online self serviste de "Standart tarife dışında aktif Mobil İnternet paketiniz yoktur." yazıyor.

ayrıca *7000# 'yi de denedim. "GPRS opsiyonuna sahip olmadığınız için kapatma işlemi gerçekleştirilemedi." uyarısı verdi.

pakedin -artık hangisiyse ya da gerçketen varsa- iptali nasıl yapılabilir?

Mesaj 1 / 16 (15.246 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.674

Ynt: aylık 500 mb genc super internet paketi iptali

@herpderp

İptal için mesaj göndermişsen ileri tarihli iptal işlemi yapılmıştır.Üst üste iptal mesajı gönderdiğinden dolayı hata mesajı alıyorsundur.Yapacağın TL yüklemesinde bu paket için kesint yapmaz

herpderp yazdı:

9.5 tl karşılığı aylık 500 mb genc super internet paketiniz yinelenmiş olup, 28.04.2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz. iptal işlemi yapılmadıkça her ay yinelecektir." şeklinde bir mesaj geldi. pakedi iptal etmek istiyorum, bir türlü iptal edemedim. "iptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleştirilememiştir." cevabı geliyor. online self serviste de "Standart tarife dışında aktif Mobil İnternet paketiniz yoktur." yazıyor.

ayrıca *7000# 'yi de denedim. "GPRS opsiyonuna sahip olmadığınız için kapatma işlemi gerçekleştirilemedi." uyarısı verdi.

pakedin -artık hangisiyse ya da gerçketen varsa- iptali nasıl yapılabilir?

Mesaj 2 / 16 (15.231 Görüntüleme)
Çırak
herpderp

iptal edildiğine dair herhangi bir mesaj gelmedi.

online self serviste "Standart tarife dışında aktif Mobil İnternet paketiniz yoktur." yazısı var. standart tarife?

Mesaj 3 / 16 (15.222 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.357

Merhaba herpderp,

İptali için SMS attıktan sonra gelen yanıt paketinin iptalini gösterir. @HamdullaH 'ın da belirttiği gibi paketlerin kullanım süresi 30 gün olduğundan dolayı bu sürenin tamamlanması bekleniyor olabilir.

Standart tarife ise; herhangi bir internet kullanım hakkın bulunmadan internete erişim sağladığındaki ücretlendirme biçimidir. Standart faturasız internet kullanım ücreti 7.5 KR / 10 KB, faturalı ise 0.35 KR / 1 KB'tır. 4 Nisan itibari ile bu ücret 0.4 KR / KB olacaktır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

herpderp yazdı:

iptal edildiğine dair herhangi bir mesaj gelmedi.

online self serviste "Standart tarife dışında aktif Mobil İnternet paketiniz yoktur." yazısı var. standart tarife?

Mesaj 4 / 16 (15.199 Görüntüleme)
Çırak
herpderp

ilgiinçtir paket üyeliği hala devam ediyor. iptal etmek için denemediğim yol kalmadı sanırım. iletişimden mail de attım, telefonla geri dönüş yapıldı. konuştuk, "tamam iptal edilmiş" dendi çalışan tarafından. üzerine 1 ay geçti nerdeyse, dolayısıyla peket yenilemek için uyarı içerikli mesaj geldi yine telefonuma. yani iptal edildi denmesine rağmen iptal olduğu yok ortada. *7000# kullanarak baktığımda hala "aylık 500 mb genc" pakedi olduğunu görüyorum. gelen mesajda da aynı isim var.

yok mudur çözebilecek kimse?

Mesaj 5 / 16 (13.937 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski
İleti Sayısı: 983

İptal edildi diye bilgi verildiyse 30 gün bekleniyordur ve gelen SMS genel bir SMS'tir. 30 günün doldu mu? Paketin yenilendiyse sorun olur...
Mesaj 6 / 16 (13.915 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
saybas
İleti Sayısı: 21

özgür genç tarifesindeyim ve bu paketi almak istiyorum ama alamıyorum. talep etmiş olduğunuz paketle ilgili işleminizi gerçekleştiremiyoruz mesajı alıyorum

Mesaj 7 / 16 (13.912 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski

Hattını yeni mi aldın? Taşıdın mı? Devir mi yaptın?

Yoksa hali hazırda Vodafone'mu kullanıyordun?
Mesaj 8 / 16 (13.908 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
saybas
İleti Sayısı: 21

[ Düzenlendi ]

hali hazırda vodafone kullanıcısıyım. daha doğrusu 5 ay önce taşıdım hattımı vodafona

Mesaj 9 / 16 (13.907 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski

[ Düzenlendi ]

ABONE FZ500MB yazıp, SMS gönderdin mi?

Mesaj 10 / 16 (13.899 Görüntüleme)