Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
RtnCbk
İleti Sayısı: 17

Vodafone Freezone İnternet Paketi Hakkında

Merhabalar, Vodafone freezone'un çok uygun bir internet paketi var üstelik yanında akşam 9 sabah 9 vodafone'liler ile 2000 Dakika konuşma hediyesi ile. Bu paketi yapmakistiyorum fakat kullandığım hat annemin üzerine kayıtlı. 18 yaşından küçük olduğum için hattı annemin üzerine açtırmıştık. Kampanya 26 yaş ve altını kapsıyor. Bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Şuan yaşım 17 oldu olacak :smileyvery-happy: Takipteyim, cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar :smileyhappy:
Baksettim kampanya: http://www.vodafone.com.tr/Internet/Freezone-Faturasiz-Super-Internet-Paketleri.php

Mesaj 1 / 4 (689 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Ynt: Vodafone Freezone İnternet Paketi Hakkında

Merhaba RtnCbk,

Kütük bilgilerinin aynı olması durumunda (boşanma vb. durumlarda kütük babaya geçtiğinden dolayı işlem sağlanmıyor) Vodafone Müşteri Hizmetleri'nden ya da Vodafone Cep Merkezleri'ne hattın yasal sahibi seni kullanıcı olarak gösterebilir ve belirttiğin paketlerden yararlanabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

RtnCbk yazdı:

Merhabalar, Vodafone freezone'un çok uygun bir internet paketi var üstelik yanında akşam 9 sabah 9 vodafone'liler ile 2000 Dakika konuşma hediyesi ile. Bu paketi yapmakistiyorum fakat kullandığım hat annemin üzerine kayıtlı. 18 yaşından küçük olduğum için hattı annemin üzerine açtırmıştık. Kampanya 26 yaş ve altını kapsıyor. Bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Şuan yaşım 17 oldu olacak :smileyvery-happy: Takipteyim, cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar :smileyhappy:
Baksettim kampanya: http://www.vodafone.com.tr/Internet/Freezone-Faturasiz-Super-Internet-Paketleri.php

Mesaj 2 / 4 (684 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
RtnCbk
İleti Sayısı: 17

Peki bunu müşteri hizmetlerini aramadan internet üzerinden yapabilir miyim?

Mesaj 3 / 4 (674 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.574

Merhaba RtnCbk,

Kullanıcı tanımlama işlemi sadece müşteri hizmetlerinden ve cep merkezlerinden yapılmaktadır.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

RtnCbk yazdı:

Peki bunu müşteri hizmetlerini aramadan internet üzerinden yapabilir miyim?

Mesaj 4 / 4 (670 Görüntüleme)