Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
4 Yıldızlı Çırak
tugba_bicer
İleti Sayısı: 27

Tablet için internet

Ipad ve vodafone dışında tabletlerde internet paketi nasıl oluyor internet sitenizde bulamadım kaç liraya ne kadar faturalı da mı faturasız da mı. yardımlarınızı bekliyorum. tablet alıcam internet fiyatlarını öğrenmeyı beklıyorum. birde birisi vodafone da kendi numarana micro sim cıkarttıgında tabletten internete girdiğinde telefonla goruşme yapamassın demiştii.. acıklama lütfenn :smileysad:

Mesaj 1 / 17 (5.579 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
2 Yıldızlı Usta
şuayipyip
İleti Sayısı: 464

Ynt: Tablet için internet

hala abone alımına açık mı bilmem ama hesabını bilen vodem vardı 2 gb 15 tl ilk 5 mb ücretsiz 4 gb 30 6 gb 45 tl onu tavsiye ederim google a yaz daha kolay bulursun sitede aradığını bulmak zor hatta facebook bedava kendi tarayıcısından girersen tabletin bence sana ideal bu (y) ikiz kart ile ilgili duyduğun da doğru hatlardan biri aktifken diğeri pasif durumda kalıyor yeni hat almak daha sağlıklı

imza - Google Search.jpeg

Mesaj 2 / 17 (5.568 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba tugba_bicer,

iPad'de kullanabilmen için özel iPad Paketlerimiz mevcuttur. iPad Midi 1GB Paketi 19 TL, iPad Maxi 4GB Paketi ise 29 TL'dir. Paket detaylarına buradan ulaşabilirsin. Ayrıca şuayipyip'in de aktardığı ikiz simkart bilgisi için kendisine teşekkür ederim :smileyhappy:

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 3 / 17 (5.555 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Çırak
tugba_bicer

ben ipad almayı düşünmüyorum sorun da burdaya zaten.. diğer marka tabletlerde kullanabileceğim internet seçenekleri için neye bakmam gerekiyor vodemlere mi ?

Mesaj 4 / 17 (5.553 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
teknomiletisim
İleti Sayısı: 19

Merhabalar. Vodem ile bağlantı  kurulabilir. ayrıca cep telefonuzdaki interneti de cihaz ile paylaşabilirsiniz.

Örneğin cepnet250 paketi aldıgınızda 250mb kadar 3g hızında bağlanıp sonrasında egde hızında internete girebilirsiniz. Yada tercihinizde göre bir paket alabilirsiniz. Ancak cep telefonuzun internet paylasşımını destekliyor olması gerekir.

Telefonunuz desteklemiyor yada bu yolu seçmek istemiyorsanız.  3g destekleyen hat takilabilen bir tablet tercih edebilir ve yeni bir hat alarak bu hattınızı internet için kullanabilirsiniz. İpad internernet paketi alabilir yada istediğiniz bir internet paketi alıp tabletinizde kullanabilirsiniz. 3g desteklemeyen "hat takılmayan" tabletlerde ise vodem alınması yada cep telefonu ile senkorize edilmesi şarttır...

Yardımcı olablirdimmi...?

Mesaj 5 / 17 (5.551 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Çırak
tugba_bicer

hat takılabilen 3g destekli tablet alıcam zaten de normal telefona aldığımız internet paketlerini mi alıyoruz tablet için yoksa vodem olanları mı onu anlamaya çalışıyorum, teşekkür ederim.

Mesaj 6 / 17 (5.547 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
teknomiletisim
İleti Sayısı: 19

normal internet paketleri alabilirsiniz.

Mesaj 7 / 17 (5.539 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba tugba_bicer,

Super İnternet Paketlerimize buradan ulaşabilir ve kullanımına uygun olan paketi satın alabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 8 / 17 (5.536 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Çırak
tugba_bicer

tablet için hesabını bilen internet tarifesinde diyorki...:

"İlgili tarife kapsamında ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz."

Yani ben bu interneti kullandığımda örneğin tango uygulamasını kullanamayacakmıyım ? 

Mesaj 9 / 17 (5.394 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba tugba_bicer,

Belirtilen ibaredeki gibi Skype,Tango vb uygulamalar ekstra ücretlendirililerek kullanılmaktadır.  Bu uygulamalar VOIP ve P2P programlarıdır.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 10 / 17 (5.388 Görüntüleme)