Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
Murat_
İleti Sayısı: 13

Süper Paket'in aylık ücreti

Merhabalar.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/Vodem_Almak_Isteyenlere.php bu bağlantıda yer alan 6 GB/30 Tl paketine abone olmak istiyorum. Tüm vergiler ve ek ücrretler dahil ayda ne kadar ödeyeceğim?

Kampanya dahilinde verilen cihaz 7.2 mbps'e kadar download hızını destekliyor mu acaba?

Mesaj 1 / 4 (659 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Süper Paket'in aylık ücreti

Merhaba Murat_,

6 GB İnternet Paketi'nde 30 TL'ye ek ödeyeceğin vergilerin bilgisine buradan ulaşabilirsin. Vodafone Vodem K3773 cihazı 7.2 mbps' kadar download hızını destekler. Cihaz hakkında daha detaylı bilgiye buradan göz atabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Murat_ yazdı:

Merhabalar.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/Vodem_Almak_Isteyenlere.php bu bağlantıda yer alan 6 GB/30 Tl paketine abone olmak istiyorum. Tüm vergiler ve ek ücrretler dahil ayda ne kadar ödeyeceğim?

Kampanya dahilinde verilen cihaz 7.2 mbps'e kadar download hızını destekliyor mu acaba?

Mesaj 2 / 4 (649 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Murat_
İleti Sayısı: 13

Teşekkürler Serap Hanım.

Bağlantıyı inceledim. 1,31 Telsiz Vergisi + 37 tl'lik hat açılış vergisi (12 taksitle yansıtılıyor diye biliyorum.) 37/12 =3.08 TL olmak üzere aylık toplam ödeyeceğim ücret 34,39 Tl oluyor değil mi? 

Mesaj 3 / 4 (646 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba Murat_,

Tarifene ek olarak yeni açılmış hatlarda Telsiz Kullanım, Ruhsat ve Özel İletişim vergileri olmak üzere aylık 5.87 Lira ödersin. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Murat_ yazdı:

Teşekkürler Serap Hanım.

Bağlantıyı inceledim. 1,31 Telsiz Vergisi + 37 tl'lik hat açılış vergisi (12 taksitle yansıtılıyor diye biliyorum.) 37/12 =3.08 TL olmak üzere aylık toplam ödeyeceğim ücret 34,39 Tl oluyor değil mi? 

Mesaj 4 / 4 (631 Görüntüleme)