Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Kalfa
suskun009
İleti Sayısı: 93

Internet paketi

*3636# den , *7000# den , 3636 ya sms atarak hiç bi şekilde günlük ek paket alamıyorum 100 mb olandan günlük. Aylık 500 kotam bitti bu paketi hiç bi şekilde alamadım normal günlük cepnet aldım artık. Bu sorunu bi düzeltin artık. Ayrıca 3636 ve 7000 i arayarak tüm internet paketlerini alabilsek iyi olur günlük ek paket alamıyoruz arayarak nasıl alicaz biz bu paketi ? ? Olmuyor
Mesaj 1 / 2 (769 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Internet paketi

Merhaba suskun009,

Forum üzerinden daha önce bizimle paylaşmış olduğun hattını kontrol ettiğimde, Günlük CepNet Paketi'ni satın aldığını görüntüledim. Günlük Ek İnternet Paketi'nin alımında genel olarak bir sorun bulunmamakta olup Online Self Servis üzerinden işlemi deneyebileceğini belirtmek isterim. Tekrar sorun yaşarsan bizimle iletişim kurabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

suskun009 yazdı:
*3636# den , *7000# den , 3636 ya sms atarak hiç bi şekilde günlük ek paket alamıyorum 100 mb olandan günlük. Aylık 500 kotam bitti bu paketi hiç bi şekilde alamadım normal günlük cepnet aldım artık. Bu sorunu bi düzeltin artık. Ayrıca 3636 ve 7000 i arayarak tüm internet paketlerini alabilsek iyi olur günlük ek paket alamıyoruz arayarak nasıl alicaz biz bu paketi ? ? Olmuyor

Mesaj 2 / 2 (759 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.