Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
gr1mous
İleti Sayısı: 3

Internet Paketi

Vodafone web sitesinden paketlerime geldiğimde hiç bir internet paketi gözükmüyordu bende internet paketim yok biliyordum fakat 10 tl yüklediğimde 9,5 tlye 500 mb internet paketi geldi.Ben internet paketi yapmak istemiyorum iptalde edemiyorum bunun çözümü var mı ?

Mesaj 1 / 6 (1.286 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Ynt: Internet Paketi

Merhaba gr1mous,

Paketinin iptali için Online Self Servis'e buradan girebilir ve bir sonraki kullanım döneminde yenilenmemesini sağlayabilirsin. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

gr1mous yazdı:

Vodafone web sitesinden paketlerime geldiğimde hiç bir internet paketi gözükmüyordu bende internet paketim yok biliyordum fakat 10 tl yüklediğimde 9,5 tlye 500 mb internet paketi geldi.Ben internet paketi yapmak istemiyorum iptalde edemiyorum bunun çözümü var mı ?

Mesaj 2 / 6 (1.256 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski
İleti Sayısı: 988

[ Düzenlendi ]

Opss Reha kardeş! Adam zaten Self Servis'te paketinin görünmediğini söylüyor. Neden hala Self Servis'e yönlendiriyorsun? Bu arada sen yenisin galiba :smileyvery-happy:

Mesaj 3 / 6 (1.253 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba Dostoyevski,

Online Self Servis üzerinde hatta tanımlı paketler görülebilmektedir. Görülmüyorsa iptal edilmiş olabilir. Tekrar kontrol edilmesi adına Online Self Servis'e yönlendirdim.

Dikkatin için teşekkür ederim, Vodafone Forum Ekibi'ne yeni katıldım.  :smileyhappy:

Vodafone Forum Ekibi

Dostoyevski yazdı:

Opss Reha kardeş! Adam zaten Self Servis'te paketinin görünmediğini söylüyor. Neden hala Self Servis'e yönlendiriyorsun? Bu arada sen yenisin galiba :smileyvery-happy:

Mesaj 4 / 6 (1.241 Görüntüleme)
Çırak
gr1mous
İleti Sayısı: 3

ya kardeşim orada gözükmüyor diyorum beni hala oraya yönlendiriyorsun yok yok tekrar baktım gözükmüyor paket.

Mesaj 5 / 6 (1.217 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba gr1mous,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

gr1mous yazdı:

ya kardeşim orada gözükmüyor diyorum beni hala oraya yönlendiriyorsun yok yok tekrar baktım gözükmüyor paket.

Mesaj 6 / 6 (1.214 Görüntüleme)