Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
localist
İleti Sayısı: 3

Ynt: Haftalık Cepnet

teşekkürler bilgiler için.
Mesaj 41 / 44 (10.313 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
kaelthas
İleti Sayısı: 1

1 haftalık internet pakedi almak istiyorum

Selamlar; eşim başka bir gsm operatörü kullanıyor, ben vodafone kullanıyorum. Kendisi geçtiğimiz günlerde gayet uygun koşullarda  sabit bir aylık ödenek ile sınırsız mobile internet sahibi oldu. Ben Vodafone'nun yaşadığım ve çalıştığım semtlerde ne kadar verimli çalışıp çalışmadığını görmek ve ona göre mobil internet alıp almayacağıma karar vermek istiyorum. Faturalı Vodafone abonesiyim, deneyebileceğim 1 haftalık sınırsız bir paket var mı? var ise tam olarak nasıl başvurmam gerekiyor? başvuru tarihinden sonra kabülüm ve internetin açılması ne kadar sürüyor? şimdiden teşekkürler.

Mesaj 42 / 44 (10.305 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 426

Ynt: 1 haftalık internet pakedi almak istiyorum

haftalık 12 tl'ye 1 gb adil kullanımlı sınırsız internet paketini tavsiye ederim adil kullanım miktarı aşıldıktan sonra hız 128 kbps'ye düşüyor ABONE HAFTALIK VODEMNET yaz 3636'ya gönder normalde hemen aktif olur onay mesajının gelmesini bekle

Mesaj 43 / 44 (10.289 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: 1 haftalık internet pakedi almak istiyorum

Merhaba kaelthas,

Faturalı hattın ile haftalık olarak kullanabileceğin Haftalık VodemNet paketimiz mevcut. Paket hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin. Ayrıca, adil kullanım hakkına göre ücret farklılığı gösteren Aylık CepNet paketlerine de buradan göz atmanı öneririm.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

kaelthas yazdı:

Selamlar; eşim başka bir gsm operatörü kullanıyor, ben vodafone kullanıyorum. Kendisi geçtiğimiz günlerde gayet uygun koşullarda  sabit bir aylık ödenek ile sınırsız mobile internet sahibi oldu. Ben Vodafone'nun yaşadığım ve çalıştığım semtlerde ne kadar verimli çalışıp çalışmadığını görmek ve ona göre mobil internet alıp almayacağıma karar vermek istiyorum. Faturalı Vodafone abonesiyim, deneyebileceğim 1 haftalık sınırsız bir paket var mı? var ise tam olarak nasıl başvurmam gerekiyor? başvuru tarihinden sonra kabülüm ve internetin açılması ne kadar sürüyor? şimdiden teşekkürler.

Mesaj 44 / 44 (10.288 Görüntüleme)