Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 13

Genç Avantaj İnternet Paketi

Merhabalar,

Yaklaşık 1 ay önce Vodafone'ye geçmiş bulunmaktayım. Sırf 7 tl ye verilen interneti için. Dİğer operatörlerde abuk sabuk internete girmeden ücretten kesiliyor. Yalnız kafama takılan bir soru var. Bu paketi alırken Genç avantaj tarifesi ile birlikte 7 tl olarak deam edilecek diye söylendi. Yani 3 ay sonra fiyat %50 artılacak diye birşey söylenmedi. Hatta bununla ilgili olarak çağrı merkezinizi 2 kez arayarak ses kaydı bıraktım ileride oluşabilecek herhangi bir sorun olursa diye. Şimdi bu konu ile ilgili bir açıklık istiyorum sizden. 3 ay sonra 14 tl mi olacak ? Yoksa bu tarife devam ettiği sürece 7 tl aynı şekilde kalacak mı?

Mesaj 1 / 27 (7.703 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
İleti Sayısı: 2.486

Ynt: Genç Avantaj İnternet Paketi

Faturasız hatlardan bahsediyorsanız gençler için geçerli olup ve sürekli paketleri buradan inceleyebilirsiniz.

Mesaj 2 / 27 (7.699 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Hayır genç avantaj paketindeyim. Yani faturalı hat oldu.

Mesaj 3 / 27 (7.696 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı

Bahsettiğiniz tarife içeriği

• Her yöne 500 dk
  • Her yöne 5000 SMS
  • Cepten ücretsiz Facebook, Twitter ve Windows Live Messenger

Bu tarifede sizin bahsettiğiniz 7TL lik data paketini göremedim. Bu paketi ekstradan mı alıyorsunuz ?

Mesaj 4 / 27 (7.690 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Evet. Hattımın açıldığı aynı gün yaptım. İşlemi de onayladım. Sonrada internet ayarlarını istedim.

Mesaj 5 / 27 (7.686 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı

Eğer yeni numara taşıma ile Genç Avantaj a geldiyseniz 500MB data paketi hediyesi var. Eğer bahsettiğiniz bu ise bu paket size 6 ay boyunca verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Mesaj 6 / 27 (7.685 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Benim bilmek istediğim o değil. Bu pakete geçince aylık 7 tl ye bu pakette kaldığım sürece internetten sınırsız olarak 250 mb lık hız sınırı ile yararlana bileceğim söylendi. Benim anlamadığım taraf hiç bir yerde yazmıyor. Yazan tek şey 3 aylık %50 indirim.  Bana bu konu hakkında bilgi verin. Kendimi kandırılmış olarak hissetirmeyin !

Mesaj 7 / 27 (7.683 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı

Senin bahsettiğin şekilde bir uygulama ben göremedim ama burada yetkili biri değilim sadece yardımcı olmaya çalıştım yetkili arkadaşlardan biri kesin olarak cevaplayacaktır sorunu.

Mesaj 8 / 27 (7.678 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
İleti Sayısı: 196

Anladığım kadarıyla siz tarifenize ek olarak ABONE CEPNET250 şeklinde 7 TL ödeyerek sınırsız internet almışsınız. Doğru anlamışsam 3 ay sonra fiyat 14 TL olarak ücretlendirilecek. Ama yeni kampanyalar v.s olabilir zaman içerisinde.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/Aylik-Yeni-Cepnet-Paketleri.php

Mesaj 9 / 27 (7.672 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak

Hayırlısı. Şöyle söyliyim başka bir operatör kullanıyordum internet kampanyası için geçtim. Neyse hattımı vodafone ye çevirdim. Genç avantaj faturalı tarifesine geçtim. Bayiden söylenen Genç avantaj paketiyle 7 tl ye genç aantaj paketinde kaldığım sürece sözleşme boyunca fiyat artışı olmayacağı. 1 hafta içerisinde gece 3 gibi hat açıldı ve sabah 8 de müşteri hizmetlerini arayarak 7 tl olan internet paketini talep ettim. İlk önce üç ay 7 sonra 14 dedi. Sonrada bilgilere tekrar bakıp sözleşme boyunca 7 tl artmayacağı söylendi. Arada kaldım gibi birşey oldu. Bu şekilde paketi onayladım. Ama şuan ne kadar kota kullanıp kullanmadığımıda bilmiyorum. Eğer 7 tl lik paketi almamış isem 500 mb çoktan bitmiş olurdu ve bunuda ben faturamın detayında günlük olarak görebilirdim. Demekki pakete geçmişim ama göremiyorum bende online self işlemde Canı Sıkılan Gülümseme

Mesaj 10 / 27 (7.671 Görüntüleme)