Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
esatbasol
İleti Sayısı: 13

Genç Avantaj İnternet Paketi

Merhabalar,

Yaklaşık 1 ay önce Vodafone'ye geçmiş bulunmaktayım. Sırf 7 tl ye verilen interneti için. Dİğer operatörlerde abuk sabuk internete girmeden ücretten kesiliyor. Yalnız kafama takılan bir soru var. Bu paketi alırken Genç avantaj tarifesi ile birlikte 7 tl olarak deam edilecek diye söylendi. Yani 3 ay sonra fiyat %50 artılacak diye birşey söylenmedi. Hatta bununla ilgili olarak çağrı merkezinizi 2 kez arayarak ses kaydı bıraktım ileride oluşabilecek herhangi bir sorun olursa diye. Şimdi bu konu ile ilgili bir açıklık istiyorum sizden. 3 ay sonra 14 tl mi olacak ? Yoksa bu tarife devam ettiği sürece 7 tl aynı şekilde kalacak mı?

Mesaj 1 / 27 (7.270 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.357

Ynt: Genç Avantaj İnternet Paketi

Faturasız hatlardan bahsediyorsanız gençler için geçerli olup ve sürekli paketleri buradan inceleyebilirsiniz.

Mesaj 2 / 27 (7.266 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
esatbasol

Hayır genç avantaj paketindeyim. Yani faturalı hat oldu.

Mesaj 3 / 27 (7.263 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK

Bahsettiğiniz tarife içeriği

• Her yöne 500 dk
  • Her yöne 5000 SMS
  • Cepten ücretsiz Facebook, Twitter ve Windows Live Messenger

Bu tarifede sizin bahsettiğiniz 7TL lik data paketini göremedim. Bu paketi ekstradan mı alıyorsunuz ?

Mesaj 4 / 27 (7.257 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
esatbasol

Evet. Hattımın açıldığı aynı gün yaptım. İşlemi de onayladım. Sonrada internet ayarlarını istedim.

Mesaj 5 / 27 (7.253 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK

Eğer yeni numara taşıma ile Genç Avantaj a geldiyseniz 500MB data paketi hediyesi var. Eğer bahsettiğiniz bu ise bu paket size 6 ay boyunca verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Mesaj 6 / 27 (7.252 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
esatbasol

Benim bilmek istediğim o değil. Bu pakete geçince aylık 7 tl ye bu pakette kaldığım sürece internetten sınırsız olarak 250 mb lık hız sınırı ile yararlana bileceğim söylendi. Benim anlamadığım taraf hiç bir yerde yazmıyor. Yazan tek şey 3 aylık %50 indirim.  Bana bu konu hakkında bilgi verin. Kendimi kandırılmış olarak hissetirmeyin !

Mesaj 7 / 27 (7.250 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK

Senin bahsettiğin şekilde bir uygulama ben göremedim ama burada yetkili biri değilim sadece yardımcı olmaya çalıştım yetkili arkadaşlardan biri kesin olarak cevaplayacaktır sorunu.

Mesaj 8 / 27 (7.245 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

Anladığım kadarıyla siz tarifenize ek olarak ABONE CEPNET250 şeklinde 7 TL ödeyerek sınırsız internet almışsınız. Doğru anlamışsam 3 ay sonra fiyat 14 TL olarak ücretlendirilecek. Ama yeni kampanyalar v.s olabilir zaman içerisinde.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/Aylik-Yeni-Cepnet-Paketleri.php

Mesaj 9 / 27 (7.239 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
esatbasol

Hayırlısı. Şöyle söyliyim başka bir operatör kullanıyordum internet kampanyası için geçtim. Neyse hattımı vodafone ye çevirdim. Genç avantaj faturalı tarifesine geçtim. Bayiden söylenen Genç avantaj paketiyle 7 tl ye genç aantaj paketinde kaldığım sürece sözleşme boyunca fiyat artışı olmayacağı. 1 hafta içerisinde gece 3 gibi hat açıldı ve sabah 8 de müşteri hizmetlerini arayarak 7 tl olan internet paketini talep ettim. İlk önce üç ay 7 sonra 14 dedi. Sonrada bilgilere tekrar bakıp sözleşme boyunca 7 tl artmayacağı söylendi. Arada kaldım gibi birşey oldu. Bu şekilde paketi onayladım. Ama şuan ne kadar kota kullanıp kullanmadığımıda bilmiyorum. Eğer 7 tl lik paketi almamış isem 500 mb çoktan bitmiş olurdu ve bunuda ben faturamın detayında günlük olarak görebilirdim. Demekki pakete geçmişim ama göremiyorum bende online self işlemde :smileyfrustrated:

Mesaj 10 / 27 (7.238 Görüntüleme)