Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
eftelya
İleti Sayısı: 2

Güvenli internet sorunu...

Merhaba;

Ben aylık cepnet abonesiyim.telefonumdan pc suite programıyla bilgisayara bağlanıyorum.Ancak facebook,twitter gibi sitelere bağlanamıyorum.Güvenli interneti nasıl iptal edebilirim yada o sitelere nasıl bağlanabilirim?

Teşekkürler...

Mesaj 1 / 5 (7.142 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.569

Ynt: Güvenli internet sorunu...

Merhaba eftelya,

Güvenli İnternet özelliğini, Online Self Servisimize giriş sağlayarak devre dışı bırakabilirsin. Hizmet şifren ile giriş yaptıktan sonra, Hat ve Telefon İşlemlerim/ Güvenli İnternet Hizmetleri Profilleri adımları üzerinden işlem gerçekleştirebilirsin. 

Hizmet şifreni hatırlamıyorsan, hattın üzerinden S yazıp 7048'e ücretsiz mesaj göndererek şifreni temin edebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 5 (7.140 Görüntüleme)
Çırak
eftelya
İleti Sayısı: 2

Ynt: Güvenli internet sorunu...

İlgilendiğiniz için teşekkürler...

Sorun düzeldi...

Mesaj 3 / 5 (7.119 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Kalfa
ADAMINBiRi
İleti Sayısı: 104

Güvenli internet

Güvenli internet filtresi neden opera mini tarayıcısında işe yaramıyor ? Girilmesini istemediğimiz sayfalara opera mini'de neden giriyor ? Sadece telefonun kendi tarayıcısında işe yarıyor aslında operada işe yaraması lazım cep telefonunun tarayıcısından daha çok kullanılmaya başladı
Mesaj 4 / 5 (7.087 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

Ynt: Güvenli internet

Sorun gsm operatörleriyle ilgili değildir. Güvenli internet alt yapısı ile ilgilidir. Opera mini de turbo özelliği var bir çeşit proxy gibi verileri kendi server ından sıkıştırarak almakta bu sebeple filtreleme etkisiz kalmaktadır.
 Blackberry marka telefonlar Güvenli Internet Paketini henüz desteklememektedir.
Opera Mini Browser üzerinden internet bağlantısı yapıldığında Güvenli Internet hizmetinden yararlanılamayacaktır.
https sayfalarda filtre çalışmaz

Detaylı bilgi soru görüş istek v.s : http://www.guvenlinet.org/

Mesaj 5 / 5 (7.075 Görüntüleme)