Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
asli11061907
İleti Sayısı: 2

Facebook ve Twitter Paketi İptal Etme

Aylar önce 4 liralık Facebook ve Twitter paketi almıştım. İptal etmek istiyorum. IPTAL FT yazıp 3636ya gönderiyorum. İşlemi şu an gerçekleştiremiyoruz mesajı geliyor. IPTAL YENIFT yazıp 3636ya gönderiyorum. İptal etmek istediğiniz pakete şu anda sahip olmadığınızdan işlem gerçekleştirilememiştir diyor. 1 GB'lık internet paketi yapmak istiyorum. Mevcut olan data paketiniz aylık 1GB paketi ile aynı anda kullanılamamaktadır diyor. Lütfen yardım edin

Mesaj 1 / 4 (1.342 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Facebook ve Twitter Paketi İptal Etme

Merhaba asli11061907,

Konu hakkında detaylı inceleme yapabilmem adına birkaç bilgiye ihtiyacım olacak. Mesaj kutunu kontrol etmeni rica ederim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

asli11061907 yazdı:

Aylar önce 4 liralık Facebook ve Twitter paketi almıştım. İptal etmek istiyorum. IPTAL FT yazıp 3636ya gönderiyorum. İşlemi şu an gerçekleştiremiyoruz mesajı geliyor. IPTAL YENIFT yazıp 3636ya gönderiyorum. İptal etmek istediğiniz pakete şu anda sahip olmadığınızdan işlem gerçekleştirilememiştir diyor. 1 GB'lık internet paketi yapmak istiyorum. Mevcut olan data paketiniz aylık 1GB paketi ile aynı anda kullanılamamaktadır diyor. Lütfen yardım edin

Mesaj 2 / 4 (1.334 Görüntüleme)
Çırak
Musty52
İleti Sayısı: 1

1 ay önce facebok twiiter paketi aldım 1inci ay ücretsiz bu ay ise 5 tl aldı arttık paketi kullanmak istemiyorum. hep 5 tl cekıcek iptal ft yazıyorum 3636 ya gonderıyorum ve bana dıyorkı isleminizi yapamıyoruz lutfen sonra tekrar deneyiniz lütfen bilgi verın napıcam bılmıyorum...
Mesaj 3 / 4 (1.135 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba Musty52,

Bahsettiğin paket Yeni Aylık Facebook&Twitter Paketi'dir. Paketin iptali için IPTAL YENIFT yazıp 3636'ya SMS göndermen yeterlidir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Musty52 yazdı:
1 ay önce facebok twiiter paketi aldım 1inci ay ücretsiz bu ay ise 5 tl aldı arttık paketi kullanmak istemiyorum. hep 5 tl cekıcek iptal ft yazıyorum 3636 ya gonderıyorum ve bana dıyorkı isleminizi yapamıyoruz lutfen sonra tekrar deneyiniz lütfen bilgi verın napıcam bılmıyorum...

Mesaj 4 / 4 (1.126 Görüntüleme)