Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
aliatar1
İleti Sayısı: 1

Facebook Twitter Paketi İptali

IPTAL FT yazıp 3636ya gönderiyorum. İşlemi şu an gerçekleştiremiyoruz mesajı geliyor. IPTAL YENIFT yazıp 3636ya gönderiyorum. İptal etmek istediğiniz pakete şu anda sahip olmadığınızdan işlem gerçekleştirilememiştir diyor. *7000# den iptal etmeye çalıştığımda Gprs opisyonuna sahip olmadığım mesajı alıyorum. 500mb internet Paketi almak istiyorum ancak o da olmuyo. Lütfen yardım edin

Mesaj 1 / 3 (802 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
esra_00
İleti Sayısı: 4

Ynt: Facebook Twitter Paketi İptali

Şu FT paketi aldığıma ve Turkcell'den Vodafone'a geçtiğime o kadar pişmanım ki. FT paketimi 1 aydır iptal edemiyorsunuz veya etmiyorsunuz! *7000#den zaten işlem yapamıyorum o kadar kalitesiz bir servis sağlayıcısı ki sürekli hata oluştu yazıyor. Bu forumdan yazdım iptal edildi denildi. Müşteri hizmetlerinden sadece 1 kez canlı birine ulaşabildim iptal ettik paketi 15 agustos da bitecek denildi. Dun aksam mesaj geldi 3636 ya IPTAL FT PLUS yazıp göndermem gerektiğini yoksa 15 agustos da paketin yineleneceğini yazıyor. Bu nasıl iptal etmek??? 3636 ya IPTAL FT PLUS yazdım bu sefer hatalı mesaj diyor? Siz acaba ne içip de müşterilerle iletişime geçiyorsunuz gercekten merak ediyorum!! Su an yazlık bir mekandayim İstanbula doner dönmez bu kalitesiz GSM şirketini bırakıyorum.
Mesaj 2 / 3 (785 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.564

Ynt: Facebook Twitter Paketi İptali

Merhaba esra_00, aliatar1,

Aylık Facebook&Twitter paketinin iptali ile alakalı, daha önce paylaşılmış olan buradaki bilgileri bir gözden geçirip, bilgiler doğrultusunda deneme yapmanızı öneririm.

Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerinizı yönlendirdiğim başlıkta paylaşabilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aliatar1 yazdı:

IPTAL FT yazıp 3636ya gönderiyorum. İşlemi şu an gerçekleştiremiyoruz mesajı geliyor. IPTAL YENIFT yazıp 3636ya gönderiyorum.          

İptal etmek istediğiniz pakete şu anda sahip olmadığınızdan işlem gerçekleştirilememiştir diyor. *7000# den iptal etmeye çalıştığımda Gprs opisyonuna sahip olmadığım mesajı alıyorum. 500mb internet Paketi almak istiyorum ancak o da olmuyo. Lütfen yardım edin

esra_00 yazdı:
Şu FT paketi aldığıma ve Turkcell'den Vodafone'a geçtiğime o kadar pişmanım ki. FT paketimi 1 aydır iptal edemiyorsunuz veya etmiyorsunuz! *7000#den zaten işlem yapamıyorum o kadar kalitesiz bir servis sağlayıcısı ki sürekli hata oluştu yazıyor. Bu forumdan yazdım iptal edildi denildi. Müşteri hizmetlerinden sadece 1 kez canlı birine ulaşabildim iptal ettik paketi 15 agustos da bitecek denildi. Dun aksam mesaj geldi 3636 ya IPTAL FT PLUS yazıp göndermem gerektiğini yoksa 15 agustos da paketin yineleneceğini yazıyor. Bu nasıl iptal etmek??? 3636 ya IPTAL FT PLUS yazdım bu sefer hatalı mesaj diyor? Siz acaba ne içip de müşterilerle iletişime geçiyorsunuz gercekten merak ediyorum!! Su an yazlık bir mekandayim İstanbula doner dönmez bu kalitesiz GSM şirketini bırakıyorum.

Mesaj 3 / 3 (779 Görüntüleme)