Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
cumali-kinay
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

Aylık Facebook Paketi Kontör!

Öncelikle selamlar saygılar iyi çalışmalar...
Sayın Vodafone yetkilileri ben Samsung 3353 kullanmaktayım.Geçen ay Facebook paketi yaptım.Bu ay 16.09.2012 de bitiyor bende bugün 7 TL kontör yükledim.Normalde paketimden düşüş olması gerekirken TL'de düşüş oluyor.Belki bağlantı ayarlarım yanlıştır dedim.Kontrol ettim.Vodafone Live üzerinden bağlanıyorum.Ama genede TL'de düşüş görüyorum.Yer imlerimi kontrol ettim "m.facebook.com" üzerinden bağlanıyorum.Hala düşüş yaşıyorum.Bana yardım etmenizi umuyorum.

Saygılarımla...

Mesaj 1 / 4 (10.478 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.569

Ynt: Aylık Facebook Paketi Kontör!

Merhaba cumali-kinay,

Öncelikle Facebook&Twitter paketinin 30 gün geçerlilik süresinin olduğunu belirtmek isterim. Yani 16 Eylül'e kadar geçerli olan paketi 3 TL düşüm sonucu kullanabildiysen, paketin ancak 16 Eylül'den sonra yenilenir. Dolayısıyla 16 Eylül'den itibaren TL düşümün olur ve tekrar paketi kullanmaya başlarsın. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

cumali-kinay yazdı:

Öncelikle selamlar saygılar iyi çalışmalar...
Sayın Vodafone yetkilileri ben Samsung 3353 kullanmaktayım.Geçen ay Facebook paketi yaptım.Bu ay 16.09.2012 de bitiyor bende bugün 7 TL kontör yükledim.Normalde paketimden düşüş olması gerekirken TL'de düşüş oluyor.Belki bağlantı ayarlarım yanlıştır dedim.Kontrol ettim.Vodafone Live üzerinden bağlanıyorum.Ama genede TL'de düşüş görüyorum.Yer imlerimi kontrol ettim "m.facebook.com" üzerinden bağlanıyorum.Hala düşüş yaşıyorum.Bana yardım etmenizi umuyorum.

Saygılarımla...

Mesaj 2 / 4 (10.468 Görüntüleme)
Çırak
tahakarakoc
İleti Sayısı: 2

Merhabalar. ben facebook twitter paketini kullanıyorum opera mobile tarayıcısını kullanıyodum bi sorun yoktu sonra tl gitmeye başladı burdaki yorumları okudum telefonun web tarayıcısından girmem gerekiyomuş ben de öyle yaptım ama yine gidiyo tl. önceki paket yenilendiğinde de gitmişti bi ara düzeldi şimdi yine başladı sorun. düzeldiğinde de opera kullanıyodum. 3 tl lik pakete bu fiyatın kaç katını verdim hala da veriyorum. yardımınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler :smileyhappy:

Mesaj 3 / 4 (7.690 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

[ Düzenlendi ]

Merhaba tahakarakoc,

Aylık Facebook&Twitter paketindeki ücretlenme ile alakalı, daha önce paylaşılmış olan buradaki bilgileri bir gözden geçirip, bilgiler doğrultusunda deneme yapmanı öneririm.

Ayrıca, Facebook Hesap Ayarları/Güvenlik tabında “Güvenli Gezinme”, Twitter hesap ayarında "HTTPS" kullan seçeneğinin işaretli olmaması gerekiyor. Ücretlendirme yaşamaman için Twitter'a girişlerini http://mobile.twitter.com, Facebook'a girişlerini http://m.facebook.com adresleri üzerinden sağlamanı öneririm.

Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerini yönlendirdiğim başlıkta paylaşabilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

tahakarakoc yazdı:

Merhabalar. ben facebook twitter paketini kullanıyorum opera mobile tarayıcısını kullanıyodum bi sorun yoktu sonra tl gitmeye başladı burdaki yorumları okudum telefonun web tarayıcısından girmem gerekiyomuş ben de öyle yaptım ama yine gidiyo tl. önceki paket yenilendiğinde de gitmişti bi ara düzeldi şimdi yine başladı sorun. düzeldiğinde de opera kullanıyodum. 3 tl lik pakete bu fiyatın kaç katını verdim hala da veriyorum. yardımınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler :smileyhappy:

Mesaj 4 / 4 (7.629 Görüntüleme)