Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Aylık FT (Facebook Twitter) Kullanımda Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Merhaba mnkincir,

Vodafone hattın üzerinden 30 günde sadece 1 adet aylık internet hakkı içeren paket satın alabilirsin. Bu bağlamda paket iptal talebini iletsen dahi 30 günlük paket aktif kullanım süresi dolmadan 2. mobil internet paketi satın alamazsın.

Aylık Facebook&Twitter paketi esaslarına buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mnkincir yazdı:
Aylik ft paketi almistim hattimin acildigi gun. 2 gun sonra 250 mb alayim dedim ikisi birden kullanilamiyormus.yani mayis 21 e kadar ft ile idare edebilicekmisim. Ama bana internet lazim oldugu icin ft paketimin sizin aninda iptal etmenizi yani bu saatten sonra bu paketi benim telefonumdan kaldirmanizi istiyorum. Bi mod. yardimci olsun ve iptal ettirsin bi sekilde bana internet lazim oluyor gercekten.

Mesaj 141 / 841 (9.725 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
cano01
İleti Sayısı: 1

Facebook paketi sorunu

eçen Hafta Msj Geldi Facebook Paketiniz Bitmiştir Yeterli Bakiyeniz Olmadığı İçin Yinilenememiştir.bendde Bugün Kontör Attırdım Paket Yapamk İçin Sms Atıyorum Paketiniz Mevcut Diyor Face Giriyorum Kontör Gidiyor İptal Msj Atıyorum Diyoki Paketi İptal Etmek İçin Paket Yapmalısınız Yapmak İçin Sms Atıyorum Paketiniz Mevcut Diyor tekrar Giriyorum Yine Kontör Gidiyor Sizce Ne Yapmalıyım ?

Not:smileyfrustrated:akın Müşteri Hizmetlerini Arattırmayın Hep Aynı Şeyi Yapıyorlar Kontörümü Verip Özürdiliyorlar.Ben Her Ay Girmek İçin Müşteri Hizmetlerini Arayaamm Okar Kontör Babası Değilim Ayrıca En Yakın Vodafone Bayisine Gittte Demeyin Gittim Onlarda Yapamadılar Müşteri Hizmetlerini Arayın Diyorlar.Sizde Bi Çözüm bulamssanız Tek SOnu Başka Hatta Geçmek Saygılar..!!!!

Mesaj 142 / 841 (9.725 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Facebook paketi sorunu

Merhaba cano01,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

cano01 yazdı:

eçen Hafta Msj Geldi Facebook Paketiniz Bitmiştir Yeterli Bakiyeniz Olmadığı İçin Yinilenememiştir.bendde Bugün Kontör Attırdım Paket Yapamk İçin Sms Atıyorum Paketiniz Mevcut Diyor Face Giriyorum Kontör Gidiyor İptal Msj Atıyorum Diyoki Paketi İptal Etmek İçin Paket Yapmalısınız Yapmak İçin Sms Atıyorum Paketiniz Mevcut Diyor tekrar Giriyorum Yine Kontör Gidiyor Sizce Ne Yapmalıyım ?

Not:smileyfrustrated:akın Müşteri Hizmetlerini Arattırmayın Hep Aynı Şeyi Yapıyorlar Kontörümü Verip Özürdiliyorlar.Ben Her Ay Girmek İçin Müşteri Hizmetlerini Arayaamm Okar Kontör Babası Değilim Ayrıca En Yakın Vodafone Bayisine Gittte Demeyin Gittim Onlarda Yapamadılar Müşteri Hizmetlerini Arayın Diyorlar.Sizde Bi Çözüm bulamssanız Tek SOnu Başka Hatta Geçmek Saygılar..!!!!

Mesaj 143 / 841 (9.719 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
amasyali05
İleti Sayısı: 7

FT İptal

FT üyeliği almıştım yaklaşık 1 ay önce. Girdiğimde tl falan gitmişti. daha sonra iptal ettim. ama *7000# yi tusladıgımda facebook & twitter aboneliğim görüküyor. İptal mesajı gönderdiğimde ise sahip değilsiniz diyor. vodafone online self serviste de görükmüyor. bu olay kafamı karıştırdı.

Mesaj 144 / 841 (9.673 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Kalfa
bora
İleti Sayısı: 61

Ynt: FT İptal

merhabalar facbook twitter aboneliği aylık bir abonelik türüdür muhtemelen iptal talebi alınmıştır ve tekrar yenilenmeyecektir. ama 1 aylık period dolmadığı için hali hazırda abone gözüküyorsunuzdur

Mesaj 145 / 841 (9.661 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
amasyali05
İleti Sayısı: 7

tam süresini nerden anlayabilirim peki ? bi bilginiz var mı ?

Mesaj 146 / 841 (9.655 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Kalfa
bora

yardımcı olmayı çok isterim ama :=) ne zaman yaptığını hatırlıyormusun?

Mesaj 147 / 841 (9.650 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.899

[ Düzenlendi ]

SOR FT 3636 a yolla  veya buradan ulaşabilirsin

Mesaj 148 / 841 (9.647 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Kalfa
bora

hamdullah kral adamsın :=) arada banada kral puanı ver yha :=)

Mesaj 149 / 841 (9.644 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.899

tuttu beni:smileyhappy: abi

Mesaj 150 / 841 (9.519 Görüntüleme)