Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.898

Ynt: FT internet paketi aldım ama almaz olaydım...

[ Düzenlendi ]

Aylık Facebook Twitter Paketini kullanırken dikkat etmeniz gereken durum ücretlenmemeniz açısından Vflive bağlantısını sağlıklı olarak sağlayabilmektir. Eğer bağlantılarınızdan ücretleniyorsanız. MT aracılığı ile telefonunuzun Vflive ve İnternet ayarlarınızı almanız ve varsayılan bağlantı olarak Vflive belirlemeniz gerekmektedir. Ayrıca Tarayıcı ayarlarınızıda Bağlantı ayarlarından Vflive olarak değiştirmeniz gerekmektedir. Ayarlarınızı *3636# olarak  olarakta alabilirsiniz.

Mesaj 101 / 841 (7.530 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Çırak
artıkyokburada
İleti Sayısı: 7

Vodafone Sistem Alt Yapısı ve FT Paketi

Slmlar. Vodafone kullanıcısı olarak sisteminizi hiç sevmiyorum. Paket yenileme olayını benim onayıma sunmadan yeniliyorsunuz.Ve sisteminiz saat 11 den sonra ne oluyorsa hiç bir halta yaramıyor.

Dün akşam diğer hattımdan 3.5 lira transfer yaptım. FT paketi yenilendi.Ve dedim paket yenilenmişken bi bakayim. Bakmaz olaydım. Allahtan 3.5 lira yüklemişim yoksa bütün hepsini yiyecekti bu hat.. 45 kuruş pisi pisine gitti ve sonrası giremedim gece. Ve paketinde anlıyacağınız gibi hiçbir anlamı olmadı.Ve görüyorumki twetter halen düzelmemiş. Size bir öneri bu paketin ismini biran önce değişmeye bakın.Herkes güveniyor alıyor ama sistem ve twetter çalışmıyor.  Anlıyacağınız bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Olamıyacaksanız 3 hattımı birdende taşıyacağım başka operatöre..

Mesaj 102 / 841 (7.455 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Vodafone Sistem Alt Yapısı ve FT Paketi

Merhaba aligultekin34,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aligultekin34 yazdı:

Slmlar. Vodafone kullanıcısı olarak sisteminizi hiç sevmiyorum. Paket yenileme olayını benim onayıma sunmadan yeniliyorsunuz.Ve sisteminiz saat 11 den sonra ne oluyorsa hiç bir halta yaramıyor.

Dün akşam diğer hattımdan 3.5 lira transfer yaptım. FT paketi yenilendi.Ve dedim paket yenilenmişken bi bakayim. Bakmaz olaydım. Allahtan 3.5 lira yüklemişim yoksa bütün hepsini yiyecekti bu hat.. 45 kuruş pisi pisine gitti ve sonrası giremedim gece. Ve paketinde anlıyacağınız gibi hiçbir anlamı olmadı.Ve görüyorumki twetter halen düzelmemiş. Size bir öneri bu paketin ismini biran önce değişmeye bakın.Herkes güveniyor alıyor ama sistem ve twetter çalışmıyor.  Anlıyacağınız bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Olamıyacaksanız 3 hattımı birdende taşıyacağım başka operatöre..

Mesaj 103 / 841 (7.434 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Tekrar merhaba aligultekin34,

Talebine istinaden hattını kontrol ettiğimde, lira transferi işlemi sonrasında 4dk içerisinde paketinin devreye girdiğini görüyorum. Lira düşümün ile ilgili bilgi vermek gerekir ise; farklı url kullanımdan dolayı 15 kuruş ücretlendirme yaşadığın bilgisine ulaştım. Ek bilgi olarak Twitter kullanımlarının ücretsiz olabilmesi için cihazının kendi tarayıcısı üzerinden mobile.twitter.com adresine girmeli ve üçüncü parti uygulamalar aracılığı ile paylaşılan fotoğraf, video görüntülememelisin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aligultekin34 yazdı:

Mesaj 104 / 841 (7.424 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
artıkyokburada

[ Düzenlendi ]

normal olarak girdim. Ben vodafone liveden 15 kuruş öyle peki 30 kuruş niye gitti. Onunda cevabını alabilirmiyim. Zaten o otuz kuruşun gittiği sıralarda facebook mobildeydim. Yapmayın yani bu kadar  ******* bi sistem görmedim.

Facebook twitter paket adını da değiştirin. Az çok öğrendim vodafone daki sistem bozukluğunu. 24 Saat kesintisiz hizmet olayını veremiyen bir sisteme sahipsiniz. Ve Geceleri tamamen sapıtan bir sistem...

Daha önceleride gitti böyle az gözüyle bakılan vodafone un kesesini dolduran facebookta vs de gördüğüm azımsanmayacak derecede mesajlar... 

Mesaj 105 / 841 (7.422 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Merhaba aligultekin34,

15 kuruş karşılığındaki kullanımın 19 Nisan, 30 kuruş karşılığındaki kullanımın 20 Nisan tarihlerinde farklı url girişlerinden dolayı sağlandığını görüntülemekteyim. Aylık Facebook&Twitter paketi hakkında bilinmesi gerekenlere buradan tekrar göz atabilir. Sorununun devamı durumunda tekrar bizler ile irtibata geçebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aligultekin34 yazdı:

normal olarak girdim. Ben vodafone liveden 15 kuruş öyle peki 30 kuruş niye gitti. Onunda cevabını alabilirmiyim. Zaten o otuz kuruşun gittiği sıralarda facebook mobildeydim. Yapmayın yani bu kadar  salakça bi sistem görmedim.

Facebook twitter paket adını da değiştirin. Az çok öğrendim vodafone daki sistem bozukluğunu. 24 Saat kesintisiz hizmet olayını veremiyen bir sisteme sahipsiniz. Ve Geceleri tamamen sapıtan bir sistem...

Daha önceleride gitti böyle az gözüyle bakılan vodafone un kesesini dolduran facebookta vs de gördüğüm azımsanmayacak derecede mesajlar... 

Mesaj 106 / 841 (7.403 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
artıkyokburada

[ Düzenlendi ]

Bikere farklı urlden girmedim bir. Girilse dahi facebook ve twitter mobil cihazlarda otomatik olarak cihazı tespit ederek mobil sayfasına yönlendiriyor buda iki. Kaldıki ben bunlara vodafone live sayfasından girdim oda 3 eder yine haklıyım. Hiç bişe bilmeyen bir insan değilim anlıyacağınız. Yani daha iyi bir cevap bekliyorum. Ayrıntılı adres dökümü gönderirseniz sevinirim.

*** Sizlerde biliyorsunuzki facebooktan mobil cihazdan girişte sabit bir adresleme var. Bir ara vardı temel sürüm ve mobil sürüm ama bayadır yok...

Ekstra bir soru olarak twitter sorunu halen düzelmiş bilene değil. Bu konuda da bilgi verirseniz iyi olur. 

Mesaj 107 / 841 (7.400 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Merhaba aligultekin34,

Cihaz kullanımları hakkındaki teknik bilgin hakkında taktir edersin ki yorumda bulunmuyorum. Ekte belirttiğin bilgiler üzerinden bilgi vermem gerekir ise; cihaz kaynaklı ücretlendirme sorunu yaşadığını belirtmek isterim. Bilgin dışında cihazında arka planda çalışan uygulamalar internet bağlantısı gerçekleştiriyor olabilir. Bilgi güvenliği prosedürleri gereği web gezenimleri sağlarken kullandığın adresleri kayıt altına almıyoruz. Önerim; sorun yaşamayan farklı bir cihaza deneme sağlanmasıdır.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

aligultekin34 yazdı:

Bikere farklı urlden girmedim bir. Girilse dahi facebook ve twitter mobil cihazlarda otomatik olarak cihazı tespit ederek mobil sayfasına yönlendiriyor buda iki. Kaldıki ben bunlara vodafone live sayfasından girdim oda 3 eder yine haklıyım. Hiç bişe bilmeyen bir insan değilim anlıyacağınız. Yani daha iyi bir cevap bekliyorum. Ayrıntılı adres dökümü gönderirseniz sevinirim.

*** Sizlerde biliyorsunuzki facebooktan mobil cihazdan girişte sabit bir adresleme var. Bir ara vardı temel sürüm ve mobil sürüm ama bayadır yok...

Mesaj 108 / 841 (7.386 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
artıkyokburada

Farklı bir url kanısına peki nasıl vardınız. Ekstra bilgi olarak sony ericsson w880i kullanıcısı olarak 3,5 senedir kullandığım telefonumu bana tarif etmeyin lütfen. Ben izin vermediğim ölçüde bu telefon nete bağlanmıyor 3. parti uygulamalarla. Kaldıki farklı url diyonuz bunu bütün sistemler güvenlik açısından hizmet sağlayıcılar ip numarasındaki bütün veri bilgilerini tutuyor. Buna kimse inanmaz. En yakın zamanda taşıyorum hatlarımı. Böyle bir hizmet görmedim. Bilgi için teşekkürler..

Mesaj 109 / 841 (7.384 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
artıkyokburada

Tanımlı paket bilene çalışmıyor. Ücret İadesi istiyorum. Facebook giriş bilene yapmıyor.

Mesaj 110 / 841 (7.378 Görüntüleme)