Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
kotacanavarı3g
İleti Sayısı: 9

6gb wifi internet kampanyası

ben 2 hafta önce 6gb wifi internetinizde kampayalı 30 tl den aldım.(eğer afişlerinizde bir sahtekarlık yoksa!! ) fakat 8 eylül de modem arağılı ile gelen mesajda aynen şu cümleler geçmektedir:

FATURA DONEMINIZ ICINDE 40  TL TUTARINDA INTERNET KULLANDINIZ. DONEM SONUNA KADAR EK BIR INTERNET PAKETI ALMADIGINIZ SURECE UCRETLENDIRILMEYECEKSINIZ.

bu nedir bir açıklama yapın hemde en yetkilisinden eğer bu doğruysa vodafone dava açacağım.ben 30 tl den tahattüde girdim 40tl değil !!!!!!!!

Mesaj 1 / 2 (673 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.559

Ynt: 6gb wifi internet kampanyası

Merhaba kotacanavarı3g,

Güncel faturan hakkında bir işlem yapamıyorum. Fatura kesim tarihinden sonra gerekli incelemeleri yapabilirim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

kotacanavarı3g yazdı:

ben 2 hafta önce 6gb wifi internetinizde kampayalı 30 tl den aldım.(eğer afişlerinizde bir sahtekarlık yoksa!! ) fakat 8 eylül de modem arağılı ile gelen mesajda aynen şu cümleler geçmektedir:

FATURA DONEMINIZ ICINDE 40  TL TUTARINDA INTERNET KULLANDINIZ. DONEM SONUNA KADAR EK BIR INTERNET PAKETI ALMADIGINIZ SURECE UCRETLENDIRILMEYECEKSINIZ.

bu nedir bir açıklama yapın hemde en yetkilisinden eğer bu doğruysa vodafone dava açacağım.ben 30 tl den tahattüde girdim 40tl değil !!!!!!!!

Mesaj 2 / 2 (664 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.