Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
kotacanavarı3g
İleti Sayısı: 10

6gb wifi internet kampanyası

ben 2 hafta önce 6gb wifi internetinizde kampayalı 30 tl den aldım.(eğer afişlerinizde bir sahtekarlık yoksa!! ) fakat 8 eylül de modem arağılı ile gelen mesajda aynen şu cümleler geçmektedir:

FATURA DONEMINIZ ICINDE 40  TL TUTARINDA INTERNET KULLANDINIZ. DONEM SONUNA KADAR EK BIR INTERNET PAKETI ALMADIGINIZ SURECE UCRETLENDIRILMEYECEKSINIZ.

bu nedir bir açıklama yapın hemde en yetkilisinden eğer bu doğruysa vodafone dava açacağım.ben 30 tl den tahattüde girdim 40tl değil !!!!!!!!

Mesaj 1 / 7 (1.678 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.574

Ynt: 6gb wifi internet kampanyası

Merhaba kotacanavarı3g,

Güncel faturan hakkında bir işlem yapamıyorum. Fatura kesim tarihinden sonra gerekli incelemeleri yapabilirim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

kotacanavarı3g yazdı:

ben 2 hafta önce 6gb wifi internetinizde kampayalı 30 tl den aldım.(eğer afişlerinizde bir sahtekarlık yoksa!! ) fakat 8 eylül de modem arağılı ile gelen mesajda aynen şu cümleler geçmektedir:

FATURA DONEMINIZ ICINDE 40  TL TUTARINDA INTERNET KULLANDINIZ. DONEM SONUNA KADAR EK BIR INTERNET PAKETI ALMADIGINIZ SURECE UCRETLENDIRILMEYECEKSINIZ.

bu nedir bir açıklama yapın hemde en yetkilisinden eğer bu doğruysa vodafone dava açacağım.ben 30 tl den tahattüde girdim 40tl değil !!!!!!!!

Mesaj 2 / 7 (1.669 Görüntüleme)
Çırak
Alikazak
İleti Sayısı: 3

15 gün önce ben de bından aldım. Ancak kampanyam bir türlü başlayamadı. Bütün kullanımlarım ücretli olmuş. Cihazı aldığım yerle irtibata girdiğimde 15 gündür başından savdılar. Bu nasıl kurumsal bir hizmet anlamadım. Sorunum bir türlüözüşmüyor üstelik fatura geliyor. Bi yetkili bana yardım etsin
Mesaj 3 / 7 (310 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
CemCo
İleti Sayısı: 434

Merhaba Alikazak,

Fatura kesim tarihini benimle paylaşabilir misin? Ayrıca WiFi Modem sayfasından Ne Öderim bölümünü incelemin öneriyorum.

Vodafone Forum Ekibi

Alikazak yazdı:
15 gün önce ben de bından aldım. Ancak kampanyam bir türlü başlayamadı. Bütün kullanımlarım ücretli olmuş. Cihazı aldığım yerle irtibata girdiğimde 15 gündür başından savdılar. Bu nasıl kurumsal bir hizmet anlamadım. Sorunum bir türlüözüşmüyor üstelik fatura geliyor. Bi yetkili bana yardım etsin

Mesaj 4 / 7 (297 Görüntüleme)
Çırak
Alikazak

Ayın 21i yazıyor. Ben aleti aldığımda. Beri kampanyadan yaraalanamamışım aksilik olmuş ve bu aksilik hala düzeltilmiyor. Sizde yok şurayı inceleyin falan diyorsunuz. Nereden aldım bu cihazı da böyle sorunlarla uğraşıyorum
Mesaj 5 / 7 (294 Görüntüleme)
Moderator
BüşraK
İleti Sayısı: 2.885

Merhaba Alikazak,

Konu ile ilgili sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Alikazak yazdı:
Ayın 21i yazıyor. Ben aleti aldığımda. Beri kampanyadan yaraalanamamışım aksilik olmuş ve bu aksilik hala düzeltilmiyor. Sizde yok şurayı inceleyin falan diyorsunuz. Nereden aldım bu cihazı da böyle sorunlarla uğraşıyorum

Mesaj 6 / 7 (287 Görüntüleme)
Çırak
Alikazak

Mesajınıza cevap verdim, olumlu bir haber bekliyorum sizden artık
Mesaj 7 / 7 (280 Görüntüleme)