Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Clupexx
İleti Sayısı: 3

500MB deneme paket iptali

[ Düzenlendi ]

Ben 500MB Deneme Paketini yapmıştım süresi bu ay bitti bende bitti  diye iptal edip başka bir paket yapıcaktım ama *7000# den girince paket çıkıyor iptal diyorum geçersiz servis kodu diyor , İPTAL 500NET yazım 3636 a yolladığım zaman ise  '' İptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleşirilmemiştir '' cevabı geliyor.Lütfen yardım edin.Online Self Servisten giriş yaptığımdada paket pasif olarak gözüküyor.Lütfen yardım edin kimse cevap vermiyor :smileysad:

Mesaj 1 / 3 (1.275 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Usta
kenan1988
İleti Sayısı: 110

Ynt: 500MB deneme paket iptali

[ Düzenlendi ]

542 yı arayarak anlık olarak iptal ettirebilirrsiniz paketinizi

Mesaj 2 / 3 (1.273 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 3.108

Ynt: 500MB deneme paket iptali

Merhaba Clupexx,

Konuyla alakalı buradan bilgi verdim. Bunun kontrolünü gerçekleştirdin mi? Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerini yönlendirdiğim başlıkta paylaşabilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Clupexx yazdı:

Ben 500MB Deneme Paketini yapmıştım süresi bu ay bitti bende bitti  diye iptal edip başka bir paket yapıcaktım ama *7000# den girince paket çıkıyor iptal diyorum geçersiz servis kodu diyor , İPTAL 500NET yazım 3636 a yolladığım zaman ise  '' İptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleşirilmemiştir '' cevabı geliyor.Lütfen yardım edin.Online Self Servisten giriş yaptığımdada paket pasif olarak gözüküyor.Lütfen yardım edin kimse cevap vermiyor :smileysad:

Mesaj 3 / 3 (1.248 Görüntüleme)