Süper İnternet

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
Fphone
İleti Sayısı: 13

1gb internet paketinin kalan bakiyesi gözükmüyor...

[ Düzenlendi ]

Öncelikle herkese hayırlı cumalar...Yaklaşık 2 hafta önce freezone'lu olarak 1gb internet paketine abone oldum 15tl'ye. Online işlemlerde kalan bakiyemi malesef göremiyorum. Belki düzelir diye bekledim 2 hafta. Ama düzelmedi...Mod arkadaşlarımız yardım ederce çok sevinirim...Daha önce 500mb internet paketi satın aldığımda kalan bakiyeyi gösteriyordu.Yeni paketimde göstermiyor...

Ek olarak şöyle diyor: 

"Standart tarife dışında aktif Mobil İnternet paketiniz yoktur. Yeni paket satın almak için "Paketi Satın Al" tuşuna tıklayın."

Ama benim halihazırda 1gb'lık internet paketim var.

Mesaj 1 / 15 (27.721 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.576

Ynt: 1gb internet paketinin kalan bakiyesi gözükmüyor...

Merhaba Fphone,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğu için sana özel bir mesaj gönderdim. Mesajlarını kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 15 (27.713 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Fphone

Mesajınıza cevap verdim...Online işlemlerden başka sms yolu ile kalan bakiyemizi öğrenebiliyor muyuz ?

Mesaj 3 / 15 (27.705 Görüntüleme)
Admin
Serap

[ Düzenlendi ]
Merhaba Fphone,
Hattın üzerinden inceleme yapılması için ilgili birimlere durum iletildi. Kontrol sonucu tarafınla paylaşılacaktır. Bu arada, 1GB indirimli Gençlere Özel Mobil İnternet Paketi'nde kalan data hakkını, SOR GENC1GB yazıp 3636'ya ücretsiz mesaj göndererek sorgulayabilirsin.
Vodafone Forum Ekibi

Fphone yazdı:

Mesajınıza cevap verdim...Online işlemlerden başka sms yolu ile kalan bakiyemizi öğrenebiliyor muyuz ?

Mesaj 4 / 15 (27.697 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Fphone

İlginiz için teşekkürler... Bir bilgiyi düzelteyim hemen :smileyhappy:  1GB indirimli Gençlere Özel Mobil İnternet Paketi'nde kalan data hakkını,  "SOR GENC1GB" yazıp 3636'ya göndereceğiz....

Mesaj 5 / 15 (27.694 Görüntüleme)
Admin
Serap

Merhaba tekrar Fphone,

Gerekli düzeltme yapılmıştır. Faturalı hatlarda SORGU, Faturasız hatlarda ise belirttiğin gibi, SOR GENC1GB yazıp 3636'ya mesaj gönderiliyor.

Dikkatin ve yönlendirmen için teşekkürler :smileyhappy:

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 6 / 15 (27.691 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ibrahim_knd
İleti Sayısı: 6

internet paketimin kalanını nasıl öğrenebilirim ?

3 aylık vodemnet kampanyası ile aldığım 4gb internet paketimden kalan miktarı nasıl ne şekilde öğrenebilirim ? daha önce turkcell olan data hattımda sorgulama için sms yolluyordum ancak  bu data hattımda bunu nasıl öğreneceğimi bilmiyorum... internet paketimin kalan miktarını online self serviste de bulamadım ?
  ayrıca dün gece yarısına yakın internet bağlantım aktif olduğu halde nete bağlanamadım o an vodafone  kullanan komşumu aradım ve kontrol etmesini rica ettim ancak onun bağlantısında bir sorun yokmuş bunun nedeni nedir ?

Mesaj 7 / 15 (27.622 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.185

Ynt: internet paketimin kalanını nasıl öğrenebilirim ?

[ Düzenlendi ]

Vodem üzerinden takip etmek dışında SORGU 4GB 3636 a yolla...

Mesaj 8 / 15 (27.615 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ibrahim_knd
İleti Sayısı: 6

vodemi notebooktan çıkardığım anda kota yada kullanım miktarımı resetliyor o sebepten vodemden öğrenme şansım yok... vodem sürekli üzerinde bulunmalı notebookun... SORGU 4GB yazıp 3636 ya mesaj atmak kaldı geriye buda  çözüm oldu teşekkürler ...:smileyvery-happy:

ben buralarda yeniyim yeni bir forum nasıl açabilirim :smileyhappy: dün gece çok araştırmama rağmen bulamadım forumlarda en uygun konunun altına yazdım bende bu kalan internet kota miktarımla alakalı soruyu:smileyfrustrated:

Mesaj 9 / 15 (27.602 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.391

Yeni bir forum açmaktan kastının yeni bir konu açmak  :smileyhappy:  Öncelikle hoş geldin senin için çok basit bir resim oluşturdum konu açılımı çok basit zaten Ana sayfada iken hangi konuda soru soracak veya paylaşımda bulunacaksan o konu içeriğine girdikten sonra aşağıda resmini eklediğim yerdeki 'Yeni Mesaj' butonundan konunu açabilirsin.

http://g1205.hizliresim.com/x/8/5hwzy.png 

Mesaj 10 / 15 (27.599 Görüntüleme)