Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
erdimözcan
İleti Sayısı: 1

1 GB internet

[ Düzenlendi ]

Ozgur gençli sana ozel 1 gb internet paketi akşamları vodofonelularla 2000 dk hediyesiyle ABONE FZ1GB yaz 3636 ya gönder diye bir msj aldım hattımda bakiyem azdı bende yolladım daha sonra şöyle bir msj geldi

faturasız genç 1gb super internet paketine abonelik kaydınız alınmıştır yeterli bakiyeniz oldugu durumda 26 07 2013 14,56:57 tarihinden itibaren kullanmaya başlıya bilirsiniz diye msj aldım 

ve ben bu abonelik kaydımın iptalini istiyorum cünkü başka bir paket almaya karar verdim 

benim endişem hesabıma bakiye yüklediğimde bu 1 GB internet aktif olurmu?

o yüzden bakiye yüklemeden bu sorunumu çözmenizi rica ediyorum ve iptal etmek için ne  kadar kısa kod varsa hepsini yolladım 

ve şu msjlarla karşılaştım iptal etmek istediginiz pakete şuan sahip olmadıgınızdan işlemini gercekleştirilememiştir 

Mesaj 1 / 2 (1.177 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: 1 GB internet

Merhaba erdimözcan,

Paket iptali için IPTAL FZ1GB yazıp 3636'ya SMS gönderebilirsin. Aynı SMS'i daha önce gönderdiysen paketin iptal olmuştur. Tekrar gönderirsen hata yanıtı alırsın. Buradan hattında bulunan paketleri görebilir, iptal edebilir, yeni paket satın alabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

erdimözcan yazdı:

Ozgur gençli sana ozel 1 gb internet paketi akşamları vodofonelularla 2000 dk hediyesiyle ABONE FZ1GB yaz 3636 ya gönder diye bir msj aldım hattımda bakiyem azdı bende yolladım daha sonra şöyle bir msj geldi

faturasız genç 1gb super internet paketine abonelik kaydınız alınmıştır yeterli bakiyeniz oldugu durumda 26 07 2013 14,56:57 tarihinden itibaren kullanmaya başlıya bilirsiniz diye msj aldım 

ve ben bu abonelik kaydımın iptalini istiyorum cünkü başka bir paket almaya karar verdim 

benim endişem hesabıma bakiye yüklediğimde bu 1 GB internet aktif olurmu?

o yüzden bakiye yüklemeden bu sorunumu çözmenizi rica ediyorum ve iptal etmek için ne  kadar kısa kod varsa hepsini yolladım 

ve şu msjlarla karşılaştım iptal etmek istediginiz pakete şuan sahip olmadıgınızdan işlemini gercekleştirilememiştir 

Mesaj 2 / 2 (1.158 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.