Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
joenlooo
İleti Sayısı: 6

İNTERNET PAKETİ İPTALİ

Blackberry data paketimi iptal etmek istiyorum ama sms yoluyla iptal edilmiyo galiba eger siz yardımcı olabilirseniz sevinirim aynı zamanda 250NET paketimide iptal etmek istiyorum ama iptal sms gönderdiimde banaişleminiz şuanda gerçekleştirişemiyor diye bir bilgi smsi geliyor bunların ikisinide iptal etmem gerekiyor baştan paket yapmam için yardımcı olabilirseniz sevinirim sizin iptal etme olanagınız varsa iptal edermisiniz şimdiden tesekkurler :smileyhappy:

Mesaj 1 / 2 (774 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: İNTERNET PAKETİ İPTALİ

Merhaba joenlooo,

BlackBerry İnternet Servisi yalnızca müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal edilebilir. 250 MB paketine hangi tarihte abone olduğunu paylaşırsan, paket iptal kodunu verebiliriz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

joenlooo yazdı:

Blackberry data paketimi iptal etmek istiyorum ama sms yoluyla iptal edilmiyo galiba eger siz yardımcı olabilirseniz sevinirim aynı zamanda 250NET paketimide iptal etmek istiyorum ama iptal sms gönderdiimde banaişleminiz şuanda gerçekleştirişemiyor diye bir bilgi smsi geliyor bunların ikisinide iptal etmem gerekiyor baştan paket yapmam için yardımcı olabilirseniz sevinirim sizin iptal etme olanagınız varsa iptal edermisiniz şimdiden tesekkurler :smileyhappy:

Mesaj 2 / 2 (759 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.