Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
vahapcan
İleti Sayısı: 1
Kabul Edilen Çözüm

puk kodumu bilmiyorum

PUK KODUMU BİLMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ

Mesaj 1 / 4 (4.301 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Usta
MaRKa_1903
İleti Sayısı: 583

Ynt: puk kodumu bilmiyorum

[ Düzenlendi ]

Slm vahapcan,

Puk kodunu öğrenme seçenekleriniz:

Yöntem 1:
Vodafone cep telefonunuzdan 7000 arayarak müşteri hizmetlerinden puk kodunu öğrenebilirsiniz. Veya tüm hatlardan 444 0 542 müşteri hizmetlerini arayarak Puk kodunu öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilsici hattın size ait olduğunu tespit etmek için bir kaç soru soracaktır.

Yöntem 2:
Vodafone hattı aldığınızda size verilen kartta (sim kartı içinden çıkarttığız kart vizit şeklindeki kart) Puk kodları yazmaktadır

Yöntem 3:
Vodafone’nin web sayfası www.vodafone.com.tr ’ye giriş yaparak, sol taraftaki menülerden sırasıyla Abonelik İşlemleri >>> Pin & Puk menüsünden Puk kodunuza ulaşabilirsiniz.

Yöntem 4:

Self Service Online menüsüne giriş yaparak, hattınızla ilgili yönergeleri inceleyebilirsiniz.

FESTİVAL VE KAMPANYA TALEPLERİMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

VEFA İNDİRİMLERİ TIKLAYIN.

Mesaj 2 / 4 (4.295 Görüntüleme)
Çırak
raabianr
İleti Sayısı: 1

puk kodumu kartta yazdığı şekilde giriyorum ama olmuyor yeni pin kodunu doğrula diyor hiç denemediğim bişey yaptım fakat yinede olmadı acil yardım edin lütfen

Mesaj 3 / 4 (1.244 Görüntüleme)
Moderator
EkinL
İleti Sayısı: 788

[ Düzenlendi ]

Merhaba raabianr,

Sorun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

raabianr yazdı:

puk kodumu kartta yazdığı şekilde giriyorum ama olmuyor yeni pin kodunu doğrula diyor hiç denemediğim bişey yaptım fakat yinede olmadı acil yardım edin lütfen

Mesaj 4 / 4 (1.231 Görüntüleme)