Online Self Servis

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
yaman0211
İleti Sayısı: 1

online self servisi şifre alma

[ Düzenlendi ]

ben online self şifremi unuttum hattım kapalı olduğu için mesaj atamıyorum yeni bir online self numarası almak için ne yapmalıyım

Mesaj 1 / 5 (14.051 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: online self servisi şifre alma

Merhaba yaman0211,

Hattının kapalı olmasından kastın hattının görüşmeye kapalı olması ise şifren olsa dahi kısıtlı hat Online Self Servis kullanımı gerçekleştiremez. Kapalıdan kastın farklı bir durum ise şifre gönderimleri hattına yapılır. Bu bağlamda hattının SMS almaya açık olması gerekir. Şifre temini için SMS gönderemiyor olman durumunda Vodafone hatlı telefonlardan 542, sabit veya diğer operatör hatlarından 4440542'yi arayarak Vodafone Müşteri Hizmetleri'nden şifre talebinde bulunabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 5 (13.669 Görüntüleme)
Çırak
chnnbht
İleti Sayısı: 1

ya ben müşteri hizmetlerini aradım yardımcıcı olamicaklarını şifreyi ancak şifresini istemiş olduğum numaraya gönderebileceklerini söyledilr. iyi de ben zaten hattı kullanabilseydim msj atıp kendimde öğrenebiirdim şifremi. lütfen çok acil şifremi almam lazım hat başka yerde kaldı ve kapalı acil yardımlarınızı rica ederim...
Mesaj 3 / 5 (10.899 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
MaRKa_1903
İleti Sayısı: 583

Ynt: online self servis şifremi almak istiyorummmmmm :(:(:(:(

chnnbht yazdı:

ya ben müşteri hizmetlerini aradım yardımcıcı olamicaklarını şifreyi ancak şifresini istemiş olduğum numaraya gönderebileceklerini söyledilr. iyi de ben zaten hattı kullanabilseydim msj atıp kendimde öğrenebiirdim şifremi. lütfen çok acil şifremi almam lazım hat başka yerde kaldı ve kapalı acil yardımlarınızı rica ederim...               

slm chnnbht

Self servis şifresi ancak Aktif hat üzerinden, hat kullanıcısının SMS le talebi sonrası SMS olarak hattına gönderilebilir.

Online Self servis şifresini size kimse elden alamaz veremez, Mesaj attığınız anda Bilgisayr sistemi size bir şifre belirler ve o şifreyi mesaj yoluyla size iletir, sizinle bilgisayar arasına kimse girmez, giremez

yani o şifreyi cidden istiyorsan, o hatta cidden ulaşmak zorundasın, başka türlü hiç kimse sana o şifreyi YASAL OLARAK vermez veremez.

Ayrıca hat sahibi olduğunu ispat etmediğin hiç bir hatta ait erişim bilgisine ve yetkisine ulaşamazssın, ulaşabilmek için, bilgisini istediğin hattan arama yapmalısın, Eee aramayı yapabilirsen hat zaten sende demektir. Hat sendeyse şifreni yine kendin alabilirsin demektir.

işin özü arkadaşım, YA O HATTI BUL, YADA O HATTI BUL yoksa,uğraşma uğraştırma :smileyhappy:

FESTİVAL VE KAMPANYA TALEPLERİMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

VEFA İNDİRİMLERİ TIKLAYIN.

Mesaj 4 / 5 (10.903 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba chnnbht,

Şifre güvenlik önlemleri gereği yalnızca hatta gönderilir. Hatta ulaşamıyorsan, Vodafone Cep Merkezleri'nden yedek SIM kart çıkarabilirsin.

Sana en yakın Vodafone Cep Merkezi adres ve irtibat bilgilerine buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

chnnbht yazdı:

Mesaj 5 / 5 (10.880 Görüntüleme)