Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Kalfa
umutsuz
İleti Sayısı: 275

mesaj kutusu

online self servisteki mesaj kutusu ne oluyor metin depolayamı yarıyor ücretlimi?
Mesaj 1 / 5 (2.259 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
2 Yıldızlı Usta
şuayipyip
İleti Sayısı: 464

Ynt: mesaj kutusu

Mesaj kutusunu gördün de orada ne olduğunu açıklayan yazıyı göremedin mi? Hayret bir şeysin

ücretli canım o yaramaz sana paketten de düşmüyor aaa bak ücreti de yazıyordu orada kaça sms göndermen gerektiği de yazıyordu üzüldüm şimdi göremediğine

imza - Google Search.jpeg

Mesaj 2 / 5 (2.254 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba umutsuz,

Mesaj Kutusu uygulaması saklamak istediğin mesajları depolayacağın bir servistir. Saklamak istediğin mesajları 7373'e göndererek işlem yapabilirsin. Mesaj kutusuna ulaşabilmek için Online Self Servis' giriş yapman gerekmektedir. Mesajlar eskiden yeniye doğru kaydedilir. 7373 Mesaj Kutusu servisinde saklamış olduğun mesajın sadece içeriği görüntülenebilmektedir. Mesajın hangi numaradan geldiği ve hangi saatte geldiği gibi detay bilgileri yer almaz. 7373'e gönderilen SMSler standart kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilmektedir. Hediye SMS hakkından kullanım yapılmaz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 3 / 5 (2.248 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.538

Merhaba ReCoN,

İletiler Vodafone Forum Kurallarına göre değerlendirilmektedir. Forum Kullanım Şartlarına buradan ulaşabilirsin. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ReCoN yazdı:
Arkadaşım sen yardımcı mı olmaya mı çalışıyorsun yoksa insanlara hakaret etmeye mi çalışıyorsun? Moderatör arkadaşlar da böyle tavırlara neden izin verir anlamıyorum. Başka konularda da gözüme çarptı velet - evlat falan diye hitap ediyorsun. Vodafone gibi bir şirkete de böyle tavırlara izin vermek hiç yakışmıyor. 
şuayipyip yazdı:
Mesaj kutusunu gördün de orada ne olduğunu açıklayan yazıyı göremedin mi? Hayret bir şeysin

ücretli canım o yaramaz sana paketten de düşmüyor aaa bak ücreti de yazıyordu orada kaça sms göndermen gerektiği de yazıyordu üzüldüm şimdi göremediğine

Mesaj 4 / 5 (2.217 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
patlakhaber
İleti Sayısı: 162

burası forum arkadaş.

vodafone foruma hoş geldin. :smileyhappy:

bende yukardaki arkadaş gibi gelenlere samimi ortam olsun diye dünyadan haberin yok filan yazıyordum. vodafone forum yetkilileri bana pm ile ayarı verdi merak etme sen mh ler sinirlerini aldırmışlar gibi
makine gibiler robot gibiler maşallah. kendilerine kızanlara hiçbirşey demiyorlar ama forum kullanıcılarına başka kullanıcılar ufak bir seygısızlık yapsa hemen uyarıyorlar. mh olmak zor zanaatmış buradan anladım :smileyhappy:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vodafone Kral ileti yarışması için buradayım Aylardır alamayacağım telefonları tabletleri inceleyip duruyorum e bayağı bir bilgi sahibi oldum bari bu bilgim bir işe yarasın Samsung s3 Telefona sahip olmayı çok istiyorum. bunu için yarışmaya katıldım. ve Gerçekten EN KRAL İLETİ yi ben yazdım 2 dk kanı ayırıp okursan ve kral yıldızı verirsen minnettar kalırım Kendimi Galaxy e hiç bu kadar yakın hissetmemiştim :smileyhappy:

KRAL YANITIM;

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Global Markanın Forumuna Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Teşekkür ederim. |Vodafone Forum Kullanıcısı

Mesaj 5 / 5 (2.135 Görüntüleme)