Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
ahmetxx
İleti Sayısı: 1

görüşme detayı

bildiğim kadarıyla görüşme detayında gönderilen smsler ve arama yapıldığında dakika işleyen konuşmalar görünebiliyo..benim sorunum nişanlım bana çağrı atdığında ben meşkule alıyorum telefonu açmıyorum..ama onun görüşme detayına girdiğimde bana atdığı her çağrı gözüküyo..yurtiçi görüşme yazıyo ücret bölümü sıfır ama günlük bana kaç çağrı atdıysa yurtiçi görüşme adı altında çağrılar gözüküyo bu durumu nasıl engelleyebiliriz neden onun atdığı çağrılar konuşma olmadığı halde yansıyo

Mesaj 1 / 2 (1.979 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.133

Ynt: görüşme detayı

Merhaba ahmetxx,

Yapılan aramalar tarafından reddedilse de ilgili kullanıcı sana ulaştığı için kayıt altına alınır ve bu kayıtların silinmesi mümkün değildir. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ahmetxx yazdı:

bildiğim kadarıyla görüşme detayında gönderilen smsler ve arama yapıldığında dakika işleyen konuşmalar görünebiliyo..benim sorunum nişanlım bana çağrı atdığında ben meşkule alıyorum telefonu açmıyorum..ama onun görüşme detayına girdiğimde bana atdığı her çağrı gözüküyo..yurtiçi görüşme yazıyo ücret bölümü sıfır ama günlük bana kaç çağrı atdıysa yurtiçi görüşme adı altında çağrılar gözüküyo bu durumu nasıl engelleyebiliriz neden onun atdığı çağrılar konuşma olmadığı halde yansıyo

Mesaj 2 / 2 (1.340 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.