Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
ugurgulcan34
İleti Sayısı: 1

fatura detayı

sadece 48 saatlık detay gozukuyor . oncekı ayların detayınıda görmek istiyorum . yardım edersnz sevnrm

Mesaj 1 / 5 (2.435 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: fatura detayı

Merhaba ugurgulcan34,

Şu an için sadece güncel görüşme detaylarına ulaşabilirsin. Son 6 aylık görüşme detayları ekranında çalışma devam etmektedir. Çalışma tamamlandığında buradan fatura detaylarına ulaşabileceksin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 5 (2.426 Görüntüleme)
Usta
Rezizan
İleti Sayısı: 150

kardeşim *7000# yap orada önüne gelen menüden 1 hat işlemlerine gir oradanda 3 geçmiş faturalarım var oraya gir son altı ayının faturalarını detaylarını neden kabarık geldigini vs herseyi görebilirsin 

sana yardımcı olabildiysem sende bana yardımcı olurmusu aşağıda verdiğim iki bağlantıya girerek adımın altındaki yıldızlara tıklarmısın  yarışmada birinci olabilmem için seninde katkın lazım şimdiden teşekkürler 

AKILLI TELEFON ÖNERİM http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...

PROGRAM ÖNERİM http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...

Mesaj 3 / 5 (2.410 Görüntüleme)
Çırak
memo96
İleti Sayısı: 1

Yaaa ne Fatura detayı, adamlara 3 defa mail yazdım cihaz kampanyası ile ilgili, umurlarında bile değil

Mesaj 4 / 5 (2.387 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.571

Merhaba memo96,

Forum'a kayıtlı olduğun mail adresin üzerinden yapmış olduğum kontrolde, herhangi bir mailine ulaşamadım. Bize Ulaşın Formu üzerinden gönderilen maillere ilgili departman tarafından en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

memo96 yazdı:

Yaaa ne Fatura detayı, adamlara 3 defa mail yazdım cihaz kampanyası ile ilgili, umurlarında bile değil

Mesaj 5 / 5 (2.373 Görüntüleme)