Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
cey
Çırak
cey
İleti Sayısı: 2

cep lira

ben 6 haneli cep lira yükleme şifremi unuttum müşteri hizmetlerini arayın yazıyordu aradım bankadan şifre almam  gerektiğini söylediler.banka mı müşteri hizmetleri mi yardımcı olacak şimdi bana???

Mesaj 1 / 20 (9.491 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: cep lira

[ Düzenlendi ]

Merhaba cey,

Bahsi geçen Cep Lira Yükleme Şifresi aşağıda yer alan ekran görüntüsünde belirtilen alan ise; hat yasal sahibini Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni aramaya yönlendirmen durumunda hat yasal sahibine yardımcı olabiliriz.

Vodafone - Online Self Servis - Cep Lira Yükleme.jpeg

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

cey yazdı:

ben 6 haneli cep lira yükleme şifremi unuttum müşteri hizmetlerini arayın yazıyordu aradım bankadan şifre almam  gerektiğini söylediler.banka mı müşteri hizmetleri mi yardımcı olacak şimdi bana???

Mesaj 2 / 20 (9.414 Görüntüleme)
cey
Çırak
cey
İleti Sayısı: 2

yusuf bey müşteri hizmetlerini aradım ancak yardımcı olamayacaklarını bankayla temasa geçmem gerektiğini söylediler.

Mesaj 3 / 20 (9.395 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba cey,

Şifre talebin yukarıda belirttiğim ekran ile ilgili ise talebin yönelik olarak Vodafone Müşteri Hizmetleri sana yardımcı olacaktır. Yukarıda belirtilen ekranın banka ile ilgisi bulunmayıp, Vodafone Müşteri Hizmetleri tarafından işlem gerçekleştiriliyor. Yanlış anlaşılma gerçekleşmiş olabilir.

Sorunun ile ilgili de sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

cey yazdı:

yusuf bey müşteri hizmetlerini aradım ancak yardımcı olamayacaklarını bankayla temasa geçmem gerektiğini söylediler.

Mesaj 4 / 20 (9.392 Görüntüleme)
Çırak
niquezon
İleti Sayısı: 1

Cep Lira yükleme

İyi Günler,

Online service te daha önceden tanımlamış olduğum kredi kartımı değiştiremiyorum. Kredi kartımla lira yüklemek istesemde yükleyemiyorum. 3 yıl önce tanımlamış olduğum kredi kartım görünüyor sistemde. 

Daha önceden kendi üstüme kayıtlı olan hattım şu anda kız arkadaşımın üstüne kayıtlı. O hatta TL yüklemek istesem ona da TL yükleyemiyorum. Yani kendi hattıma lira yükleyemiyorum. Başka bir hatta da hediye, süpriz amaçlı Lira yükleyemiyorum. İnternet üzerinden sadece banka ya da belirli komisyon alan siteler yükleme yapıyor. online service'ten bunu neden yapamıyorum? 

Mesaj 5 / 20 (9.281 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.190

Ynt: Cep Lira yükleme

Merhaba niquezon,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

niquezon yazdı:

İyi Günler,

Online service te daha önceden tanımlamış olduğum kredi kartımı değiştiremiyorum. Kredi kartımla lira yüklemek istesemde yükleyemiyorum. 3 yıl önce tanımlamış olduğum kredi kartım görünüyor sistemde. 

Daha önceden kendi üstüme kayıtlı olan hattım şu anda kız arkadaşımın üstüne kayıtlı. O hatta TL yüklemek istesem ona da TL yükleyemiyorum. Yani kendi hattıma lira yükleyemiyorum. Başka bir hatta da hediye, süpriz amaçlı Lira yükleyemiyorum. İnternet üzerinden sadece banka ya da belirli komisyon alan siteler yükleme yapıyor. online service'ten bunu neden yapamıyorum? 

Mesaj 6 / 20 (9.275 Görüntüleme)
Çırak
SeraMinato

Lira Yükleme Sorunu ?

Merhaba vodafone forum yöneticileri . Internet üzerinden Online olarak kredi kartıyla cep lira yükleme işlemini gerçekleştiremiyorum ? Sistem Hatası .. Bu Problemin Sebebini öğrenebilirmiyim 

Mesaj 7 / 20 (9.264 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

Ynt: Lira Yükleme Sorunu ?

Merhaba,

Kredi kartınızın olduğu bankanın internet şubesinden yükleyebilirsiniz.  

Mesaj 8 / 20 (9.263 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.190

Ynt: Lira Yükleme Sorunu ?

Merhaba SeraMinato,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

SeraMinato yazdı:

Merhaba vodafone forum yöneticileri . Internet üzerinden Online olarak kredi kartıyla cep lira yükleme işlemini gerçekleştiremiyorum ? Sistem Hatası .. Bu Problemin Sebebini öğrenebilirmiyim 

Mesaj 9 / 20 (9.256 Görüntüleme)
Çırak
ayyacocuk

Online service te daha önceden tanımlamış olduğum kredi kartımı değiştiremiyorum. Kredi kartımla lira yüklemek istesemde yükleyemiyorum. daha  önce tanımlamış olduğum kredi kartım görünüyor sistemde  onu nasıl degiştire bilirim yardımcı olursanız sevinirim...

Mesaj 10 / 20 (9.242 Görüntüleme)