Online Self Servis

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.887

Ynt: Online İşlemler Telefon Rehberindeki Kayıtlar Hk

@mehmetkarpuz

Herhangi bir numara taşıma vs işlem yaptınmı?
Mesaj 4 / 8 (11.435 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
mehmetkarpuz
İleti Sayısı: 4

Online İşlemler Telefon Rehberindeki Kayıtlar Hk

online işlemler telefon defterimdeki kayıtlı numaralar gözükmemekte acil yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj 1 / 8 (11.443 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.887

@mehmetkarpuz

Telefon rehberindeki kayıtları onlineself servisde göremezsin...Telefon rehberi ile online self servis rehberi ayrıdır.

mehmetkarpuz yazdı:

online işlemler telefon defterimdeki kayıtlı numaralar gözükmemekte acil yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj 2 / 8 (11.437 Görüntüleme)
Çırak
mehmetkarpuz

Anlatımda yalnışlık olmuş.Online işlemlerde hat ve telefon işlerim altındaki adres defterim kısmında kayıtlı bulunan kişilerim gözükmemekte.telefonumda ki rehberim silindiği için orada kaydetmiş olduğum rehberden tekrar kayıt yapmak için girdiğimde kayıtları göremedim.Sadece benim değil çoğu kişinin kayıtlarının silindiğini öğrendim.Sebebi nedir neden gözükmüyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj 3 / 8 (11.435 Görüntüleme)
Çırak
mehmetkarpuz

Yok hayır herhangi bir işlem yapmadım.Hattımı 9 aydır kullanmaktayım.En son dün gece online işlemlerden kontol ettiğimde herhangi bir sorun yoktu kişiler mevcuttu.Hatta iki hattım var şu an o hattımdaki kayıtlarda gözükmemekte.Neden olmuş olabilir müşteri hizmetlerini arasam çözüm bulabilirlermi acaba.

Mesaj 5 / 8 (11.432 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba mehmetkarpuz,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

mehmetkarpuz yazdı:

Yok hayır herhangi bir işlem yapmadım.Hattımı 9 aydır kullanmaktayım.En son dün gece online işlemlerden kontol ettiğimde herhangi bir sorun yoktu kişiler mevcuttu.Hatta iki hattım var şu an o hattımdaki kayıtlarda gözükmemekte.Neden olmuş olabilir müşteri hizmetlerini arasam çözüm bulabilirlermi acaba.

Mesaj 6 / 8 (11.419 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Tekrar merhaba mehmetkarpuz,

Sorununu ilgili ekiplerimize ilettik, gerekli incelemeler yapılarak tarafınla en kısa sürede bilgi paylaşılıyor olacaktır.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

mehmetkarpuz yazdı:

Anlatımda yalnışlık olmuş.Online işlemlerde hat ve telefon işlerim altındaki adres defterim kısmında kayıtlı bulunan kişilerim gözükmemekte.telefonumda ki rehberim silindiği için orada kaydetmiş olduğum rehberden tekrar kayıt yapmak için girdiğimde kayıtları göremedim.Sadece benim değil çoğu kişinin kayıtlarının silindiğini öğrendim.Sebebi nedir neden gözükmüyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj 7 / 8 (11.398 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba mehmetkarpuz,

Yapılan incelemede sorununun ilgili ekiplerin bilgisi dahilinde olduğu, çözülebilmesi için üzerinde çalışıldığı bilgisini edindik. Mümkün olan en kısa vadede kayıtlı rehber bilgilerin geri gelecektir. Müsait olduğun zaman aralıklarında kontrol etmeni öneririm.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mehmetkarpuz yazdı:

Mesaj 8 / 8 (11.141 Görüntüleme)