Online Self Servis

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
ertnkarli
İleti Sayısı: 3

Vodafone'a geçmek istiyorum ?

[ Düzenlendi ]

Merhaba ben çorlu'da oturuyorum(muhittin mah) A..ea hattı kullanmaktayım,mahallemizde t-cell-vodafone ve diğer 

operatör hepsi baz istasyonu problemi yaşamaktadır 3 ündede ev içi konuşmak çok zor,Ben Av.ea dan bu nedenle

indirimler aldım devamlı 1000dk heryone+1000sms+1GB 18TL kullanıyorum şimdi bir artışla 30TL oldu. Vodafone geçmek istiyorum ama 55TL  tarifeniz fazla geliyor malum bu bölgede telefon çekmiyor balkonlarda konuşuluyor.Eğer 35TL gibi bir rakama bu tarifenizi indirebilirseniz geçmek isterim ki,1yıldır Av**e 18TL ye konuşuyordum,yardımcı olabilirmisiniz,lütfen? 4440542 yi aradım ama arkadaşlar pek yardımcı olmadı.

60TL lik tarife indirimli kullandım

mevkii: Muhittin mah.Şair Fuzuli sok.Ayşe vardar apt.A blok d.11 Çorlu

telefonum:**********

Mesaj 1 / 3 (1.612 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.225

Ynt: Vodafone'a geçmek istiyorum ?

Merhaba ertnkarli,

Mevcut durum itibari ile mevcutta yer alan faturalı hat kampanyaları buradaki gibidir. Belirtmiş olduğun indirim kampanyası şu anda bulunmamakta olup, önerini ilgili birimlere ilettik. Kampanyalar üzerindeki değişiklikler www.vodafone.com.tr üzerinden paylaşılmaktadır. Takipte kalmanı öneririm. :smileywink:

Ayrıca, bulunduğun bölgedeki kapsama alanının kontrolünün sağlanabilmesi için burada konu başında yer alan bilgiler doğrultusunda detay belirtirsen sana yardımcı olabiliriz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ertnkarli yazdı:

Merhaba ben çorlu'da oturuyorum(muhittin mah) A..ea hattı kullanmaktayım,mahallemizde t-cell-vodafone ve diğer 

operatör hepsi baz istasyonu problemi yaşamaktadır 3 ündede ev içi konuşmak çok zor,Ben Av.ea dan bu nedenle

indirimler aldım devamlı 1000dk heryone+1000sms+1GB 18TL kullanıyorum şimdi bir artışla 30TL oldu. Vodafone geçmek istiyorum ama 55TL  tarifeniz fazla geliyor malum bu bölgede telefon çekmiyor balkonlarda konuşuluyor.Eğer 35TL gibi bir rakama bu tarifenizi indirebilirseniz geçmek isterim ki,1yıldır Av**e 18TL ye konuşuyordum,yardımcı olabilirmisiniz,lütfen? 4440542 yi aradım ama arkadaşlar pek yardımcı olmadı.

60TL lik tarife indirimli kullandım

mevkii: Muhittin mah.Şair Fuzuli sok.Ayşe vardar apt.A blok d.11 Çorlu

telefonum:**********

Mesaj 2 / 3 (1.602 Görüntüleme)
Çırak
ertnkarli
İleti Sayısı: 3

Ynt: Vodafone'a geçmek istiyorum ?

Müşteriye ihtiyaçımız yok diyorsunuz yani ?

3G olmayan baz istasyonu çekmeyen  ev içinde konuşma imkanı olmayan bir bölge için 55TL  vermem sizin için ne kadar

mantıklı geliyor,kaliteli tam hizmet olsa tabiki bu fiyatı kabul ederim,lokal bölgede sorunu sizde oradan mutlaka 

görüyorsunuzdur.

Mesaj 3 / 3 (1.593 Görüntüleme)