Online Self Servis

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
genc_kerem
İleti Sayısı: 3

Tek 1 numaraya msj gönderemiyorum Acil yardım

Sadece tek bir numaraya msj gönderemiyorum. O bana gönderebiliyor ben ona gönderemiyorum.Oda vodafone kullanıcısı. Acil yardım lütfen.

Mesaj 1 / 17 (14.893 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.714

Ynt: Tek 1 numaraya msj gönderemiyorum Acil yardım

mesaj almayan telefondan ##002# ok tuşuna basıp tekrar deneyebilirsin.muhtemel düzelecektir.

Mesaj 2 / 17 (14.685 Görüntüleme)
Çırak
genc_kerem

Düzelmedi denedim onu. Başkasına msj atabiliyorum ama sadece tek bir numaraya atamıyorum. Msjlarım gitmiyor.

Mesaj 3 / 17 (14.680 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

Genelde yoğun mesaj trafiğindeysen ve mesaj ulaşılamama sorununda ##002# ile sorun gideriliyor.Ama bunun dışında sms merkez numarası ve doğru ve eksiksiz ise herhangi bir sorun olmaması gerekiyor.En son çare simkart farklı bir telefona takik tekrar deneme yapmak.

Mesaj 4 / 17 (14.675 Görüntüleme)
Çırak
genc_kerem

Başka telefona'da taktım ama yine'de olmadı.O numara bana msj gönderebiliyor ama ben ona gönderemiyorum 2 gündür bu şekil bende yoğunluktan kaynaklandığını düşündüm ilk başta ama 2 gün oldu. Yardım edebilecek başka görevli yokmu.

Mesaj 5 / 17 (14.672 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

[ Düzenlendi ]
Merhaba genc_kerem,
Tek bir numaraya mesaj gönderilememesi demek; mesaj göndermek istediğin karşı hattın bir sorunu olduğu anlamına gelir. Ya mesaj hafızası doludur ya da Hamdullah'ın verdiği bilgi de olduğu gibi yoğunluk kaynaklı sorun yaşıyor olabilir. Bu durumu anlamanın en kolay yolu, karşı hattın kendi kendisine mesaj göndermesi olacaktır. Kendine gönderdiği mesaj da gelmezse belirttiğim gibi kendi hattı ile ilgili bir sorundur. Bu denemenin yapılmasını ve sorunun devamı durumunda bana buradan ulaşmanı rica ederim.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

genc_kerem yazdı:

Başka telefona'da taktım ama yine'de olmadı.O numara bana msj gönderebiliyor ama ben ona gönderemiyorum 2 gündür bu şekil bende yoğunluktan kaynaklandığını düşündüm ilk başta ama 2 gün oldu. Yardım edebilecek başka görevli yokmu.

Mesaj 6 / 17 (14.664 Görüntüleme)
Çırak
encoli
İleti Sayısı: 2

kardeş aynı sorun bende de var kımse net bişey bilmiyor en iyisi bir hocaya götürelim ne yapalım vodafone çaresiz kalıyor

Mesaj 7 / 17 (10.802 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Merhaba encoli,

Tarafına burada cevap verildi. Gerekli kontrolü sağlayabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

encoli yazdı:

kardeş aynı sorun bende de var kımse net bişey bilmiyor en iyisi bir hocaya götürelim ne yapalım vodafone çaresiz kalıyor

Mesaj 8 / 17 (10.797 Görüntüleme)
Çırak
nage
İleti Sayısı: 4

aynı sorun bende de var dediklerinizi yaptım ama değişmedi bazen benim smslerim iletilmiyor bazende o kişininkiler bana iletilmiyor ne yapmam lazım
Mesaj 9 / 17 (10.564 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

merhaba nage

cihazından yönlendirmeleri iptal etmeyi deneyebilirsin.çünkü bazen yoğun mesaj trafiğinden kaynaklanabiliyor...##002# yapıp arama tuşuna basman yeterli

nage yazdı:

aynı sorun bende de var dediklerinizi yaptım ama değişmedi bazen benim smslerim iletilmiyor bazende o kişininkiler bana iletilmiyor ne yapmam lazım

Mesaj 10 / 17 (10.562 Görüntüleme)