Online Self Servis

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
ylmz0101
İleti Sayısı: 1

Faturasız Hat Detayı Geçmişi

Hat geçmişimin görünmesini istemiyorum. Talebim doğrultusunda bu hizmeti iptal edebilir miyim ya da geçmişi sildirebilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Mesaj 1 / 5 (16.640 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Faturasız Hat Detayı Geçmişi

Merhaba ylmz0101,

Hattına ait görüşme detaylarının silme işlemi sağlanmamaktadır. Ayrıca senin isteğin haricinde bu bilgiler 3. şahıslarla zaten hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 5 (15.969 Görüntüleme)
Çırak
sadece_kartal
İleti Sayısı: 2

BENİM GÜZEL KARDEŞİM BEN GEÇMİŞİN SİLİNMESİ İSİYORUM BU ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİNE AYKIRI KİM DEMİŞ BAŞKASI GÖREMEZ DİYE BENİM TELDE S YAZIP 7000 E SMS ATAN HERKES GÖRÜR BELKİ SEVGİLİMİN YADA KARIMIN BENİ KURCALAMASINI İSTEMİYORUM BELKİDE SAKLADIĞIM BİŞEYLER VAR SİZ NEDEN BENİ İFŞA EDİYORSUNUZ BU UYGULAMAYA SON VERİİİNN

Mesaj 3 / 5 (8.170 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.360

Merhaba sadece_kartal kendi isteğinizde kullanım geçmişinizi silemezsiniz. Özel hayatın gizliliği hususunda zaten bilgilerin dışarıdan başkalarının ulaşmasını engellemektedir siz şifrenizi kaptırırsanız bu sizin sorumluluğunuzdadır. Kayıtların tutulması yasal olarakta zorunludur şikayet konusu olduğunda bu kayıtlar kullanılır. Eğer eşiniz veya sevgilinizin görmesinden çekindiğiniz şeyler varsa ya şifrenizi kaptırmayın yada sizi zor duruma sokacak hatalar yapmayın.
Mesaj 4 / 5 (8.166 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ahmedingulu41
İleti Sayısı: 909

şifreni ele geçirmemesi için telefonuna kilit koyacaksın arkadaşım :smileyhappy: karında görmeyecek bu şekilde :smileyhappy:))

'' Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun. ''
Mesaj 5 / 5 (8.135 Görüntüleme)