Online Self Servis

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 1

Faturasız Hat Detayı Geçmişi

Hat geçmişimin görünmesini istemiyorum. Talebim doğrultusunda bu hizmeti iptal edebilir miyim ya da geçmişi sildirebilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Mesaj 1 / 9 (26.982 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Faturasız Hat Detayı Geçmişi

Merhaba ylmz0101,

Hattına ait görüşme detaylarının silme işlemi sağlanmamaktadır. Ayrıca senin isteğin haricinde bu bilgiler 3. şahıslarla zaten hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 9 (26.284 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 2

BENİM GÜZEL KARDEŞİM BEN GEÇMİŞİN SİLİNMESİ İSİYORUM BU ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİNE AYKIRI KİM DEMİŞ BAŞKASI GÖREMEZ DİYE BENİM TELDE S YAZIP 7000 E SMS ATAN HERKES GÖRÜR BELKİ SEVGİLİMİN YADA KARIMIN BENİ KURCALAMASINI İSTEMİYORUM BELKİDE SAKLADIĞIM BİŞEYLER VAR SİZ NEDEN BENİ İFŞA EDİYORSUNUZ BU UYGULAMAYA SON VERİİİNN

Mesaj 3 / 9 (18.485 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
İleti Sayısı: 2.485

Merhaba sadece_kartal kendi isteğinizde kullanım geçmişinizi silemezsiniz. Özel hayatın gizliliği hususunda zaten bilgilerin dışarıdan başkalarının ulaşmasını engellemektedir siz şifrenizi kaptırırsanız bu sizin sorumluluğunuzdadır. Kayıtların tutulması yasal olarakta zorunludur şikayet konusu olduğunda bu kayıtlar kullanılır. Eğer eşiniz veya sevgilinizin görmesinden çekindiğiniz şeyler varsa ya şifrenizi kaptırmayın yada sizi zor duruma sokacak hatalar yapmayın.
Mesaj 4 / 9 (18.481 Görüntüleme)
Ustabaşı
İleti Sayısı: 1.458

şifreni ele geçirmemesi için telefonuna kilit koyacaksın arkadaşım Mutlu Gülümseme karında görmeyecek bu şekilde Mutlu Gülümseme))

" Kime ok atmayı öğrettimse, bir gün beni nişan aldı." - Mehmet Akif Ersoy
Mesaj 5 / 9 (18.450 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

İyi günler ben Paypal ile mobil ödeme yaptım vodafone kullanıyorum. Bakiyemden yazılan miktarda para çekildi ancak paypal hata verdi. Ücretimi geri almam için de benden işlem yaptığıma dair fatura screenshot veya resmini istiyorlar,ancak mobil ödeme yaptığım için ödeme geçmişimi veya fatura geçmişimi bilmiyorum. Faturasız hat kullanıyorum ne yapmam gerek?
Mesaj 6 / 9 (1.268 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 3.635

Merhaba Beyzagundogdu,

Konuya ilişkin olarak ilgili firma ile görüşmen gerekmektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Beyzagundogdu yazdı:
İyi günler ben Paypal ile mobil ödeme yaptım vodafone kullanıyorum. Bakiyemden yazılan miktarda para çekildi ancak paypal hata verdi. Ücretimi geri almam için de benden işlem yaptığıma dair fatura screenshot veya resmini istiyorlar,ancak mobil ödeme yaptığım için ödeme geçmişimi veya fatura geçmişimi bilmiyorum. Faturasız hat kullanıyorum ne yapmam gerek?

Mesaj 7 / 9 (1.256 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 3

[ Düzenlendi ]

insanlar size mi soracak hata yaparken.
sen benim bilgilerimi 3.şahıslara paylaş abuk subuk bir sistemin olsun ondan sonra millete akıl ver şunu bunu yapma diye itamda bulun.nasıl bir cürretle böyle konuşabiliyorsun.

Mesaj 8 / 9 (287 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 560

Merhaba venganza,

SamiO'nun da belirttiği üzere ilgili firma ile görüşmen gerekmektedir. Bu gibi abone kaynaklı işlemlere Vodafone tarafından müdahele edilememektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

venganza yazdı:

insanlar size mi soracak hata yaparken.
sen benim bilgilerimi 3.şahıslara paylaş abuk subuk bir sistemin olsun ondan sonra millete akıl ver şunu bunu yapma diye itamda bulun.nasıl bir cürretle böyle konuşabiliyorsun.

Mesaj 9 / 9 (276 Görüntüleme)