Maçlar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 5

KaraKartallılar için yapılan çekilişlerde bu dönem için 1903'e MACBILET ve ad soyad yazmam istenmiş.

KaraKartallılar için yapılan çekilişlerde bu dönem için 1903'e MACBILET ve ad soyad yazmam istenmiş. Önceden yazdığımda katılımınız ya da başka bir şey çıkıyordu, ne yazdığını tam hatırlamıyorum ama çekiliş için başvurum kabul ediliyordu. Şimdi kabul edilmiyor, doğru yazdığım halde hatalı mesaj gönderdiniz diyor.
Mesaj 1 / 4 (56 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 4.304

Ynt: KaraKartallılar için yapılan çekilişlerde bu dönem için 1903'e MACBILET ve ad soyad yazmam iste

Merhaba İremU903;

Almış olduğun hata yanıtının ekran görüntüsünü iletebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

İremU903 yazdı:
KaraKartallılar için yapılan çekilişlerde bu dönem için 1903'e MACBILET ve ad soyad yazmam istenmiş. Önceden yazdığımda katılımınız ya da başka bir şey çıkıyordu, ne yazdığını tam hatırlamıyorum ama çekiliş için başvurum kabul ediliyordu. Şimdi kabul edilmiyor, doğru yazdığım halde hatalı mesaj gönderdiniz diyor.

Mesaj 2 / 4 (48 Görüntüleme)
Highlighted
1 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 5

Ynt: KaraKartallılar için yapılan çekilişlerde bu dönem için 1903'e MACBILET ve ad soyad yazmam iste

Mesaj ya da cevap olarak resim koyamıyorum ama kopyala yapıştırla iletebilirim. " Hatali sms gonderdiniz. Vodafone KaraKartal paketlerinden birine uye olmak icin BJK1, BJK3 veya BJK5 yazip 1903'e sms gonderebilirsiniz. B003"
Mesaj 3 / 4 (38 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 2.377

Merhaba İremU903,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

İremU903 yazdı:
Mesaj ya da cevap olarak resim koyamıyorum ama kopyala yapıştırla iletebilirim. " Hatali sms gonderdiniz. Vodafone KaraKartal paketlerinden birine uye olmak icin BJK1, BJK3 veya BJK5 yazip 1903'e sms gonderebilirsiniz. B003"

Mesaj 4 / 4 (33 Görüntüleme)