Kapsama

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.224

Ynt: Baz İstasyonu İstiyorum

Merhaba Kenan-S,

@Müge 'ye iletmiş olduğun bilgiler ve açıklamalar doğrultusunda talebini ilgililerine ilettik. Uygunluk arz etmesi durumunda seninle iletişime geçilecektir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Kenan-S yazdı:

özelden yolladığınız mesaja cevap verdim umarım enkısa sürede olumlu bir şekilde şahsıma dönersiniz. ben herşeyi köyüm ve köylüm için istiyorum. birtek şahsım için değil aynı şekilde köylüm içinde istiyorum.

Mesaj 471 / 1.170 (590 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
cardex
İleti Sayısı: 2

Ynt: Baz İstasyonu Kiralama Talepleri

[ Düzenlendi ]

BAKIRKÖY ZEYTİNLİK MAH.ÖMER NACİ SOK.NO:49 DA VE MİMAR KEMALETTİN MAH.KALAYCI ŞEVKİ SOK.NO:8 BEYAZIT FATİH ADRESLERİNDE BİNALARIM VAR BURALARA BAZ İSTASYONU KURDURMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA.SELİM ÜNVER.5**********

Mesaj 472 / 1.170 (587 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA

Merhaba cardex,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

cardex yazdı:

BAKIRKÖY ZEYTİNLİK MAH.ÖMER NACİ SOK.NO:49 DA VE MİMAR KEMALETTİN MAH.KALAYCI ŞEVKİ SOK.NO:8 BEYAZIT FATİH ADRESLERİNDE BİNALARIM VAR BURALARA BAZ İSTASYONU KURDURMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA.SELİM ÜNVER.5**********

Mesaj 473 / 1.170 (584 Görüntüleme)
Çırak
qrecepx

Iyı günler bugun aracı şirketler sahip olduğum fabrikaya ,vodafone baz istasyonu kurulum talebi için geldiler detaylar için ilk ağızdan bilgi almak istiyorum mail yoluyla ulaşılırsa memnun olurum .

Mesaj 474 / 1.170 (578 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba qrecepx,

Bilgi almak istediğin konuyu biraz daha detaylandırır mısın?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

qrecepx yazdı:

Iyı günler bugun aracı şirketler sahip olduğum fabrikaya ,vodafone baz istasyonu kurulum talebi için geldiler detaylar için ilk ağızdan bilgi almak istiyorum mail yoluyla ulaşılırsa memnun olurum .

Mesaj 475 / 1.170 (571 Görüntüleme)
Çırak
canerme
İleti Sayısı: 1

baz istasyonu kurdurmak istiyorum

Iyi gunler benim kirklareli merkez sirtbaglar mevkinde 6 donumluk bir arazim bulunmakta ve buraya baz istasyonu kurdurmak gibi bir dusuncem var eger ilgilenirseniz gorusebiliriz

Mesaj 476 / 1.170 (565 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: baz istasyonu kurdurmak istiyorum

[ Düzenlendi ]

Merhaba canerme,

Talebin ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

canerme yazdı:

Iyi gunler benim kirklareli merkez sirtbaglar mevkinde 6 donumluk bir arazim bulunmakta ve buraya baz istasyonu kurdurmak gibi bir dusuncem var eger ilgilenirseniz gorusebiliriz

Mesaj 477 / 1.170 (564 Görüntüleme)
Çırak
yavuztoprak
İleti Sayısı: 1

39.96467,32.803175 koordinatlarındaki dubleks daireme baz istasyonu kurdurmak istiyorum.160M2 -3 katlı apartmanın en üst iki katı. 

Mesaj 478 / 1.170 (555 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA

Merhaba yavuztoprak,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

yavuztoprak yazdı:

39.96467,32.803175 koordinatlarındaki dubleks daireme baz istasyonu kurdurmak istiyorum.160M2 -3 katlı apartmanın en üst iki katı. 

Mesaj 479 / 1.170 (552 Görüntüleme)
Çırak
qrecepx

Açıkcası fabrikaya istasyonu kurdurmak istiyorum ama bunu bi aracı şirketler aracılığıyla mı yapmalıyım yoksa direk vodafone ile mi görüşmeliyim emin değilim gelen şirket vodafone ile çözüm ortağı olduğunu belirtti.Kararsız kaldım her hangi bir olumsuz durum karşısında muhattap olarak aracı şirket değil vodafone olması önemli benim için .Aracı şirketten gelen kişiler benim binamın yerinini uygun olduğunu vodafone istasyonun olmadığını belirtti bu civarda.Karşı binamızda turkcell in istasyonu takılı muhattap kişiyle görüştüm aracı şirketin bana söylemiş olduğu fiyattan daha yüksek fiyatta kira aldığını belirtti aracı şirketin beni bu anlamda kullanıp kullanmadığından emin değilim bu yuzden direk vofafone ile iletişime geçmek istedim .İletişime geçmem gereken yer çözüm ortağınız mı  direk sizle mi muhattap olmam gerekli mail olarak ulaşırsanız sözünü ettiğim şirketin bilgilerini bildirebilirim iyi çalışmalar .

Mesaj 480 / 1.170 (537 Görüntüleme)