Kapsama

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
tarkangalip
İleti Sayısı: 15

3G KAPSAMA ALANI SORUNLARI

Bütün şehirler için 3G talep ve şikayetlerimizi bu başlıkta paylaşalım.
Mesaj 1 / 15 (16.421 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Çırak
NOBODY
İleti Sayısı: 7

Ynt: 3G KAPSAMA ALANI SORUNLARI

Merhaba.Foruma yeni üye oldum.bu forumun kuruluşunda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim önce.

izmir balçova bölgesinde yaklaşık 3 yıldır hizmet veriyoruz.ilk yılımızda abonelerden çekim konusunda hiç şikayet almıyorduk.ama son iki yıldır inanılmaz şikayetler alıyoruz.altyapı konusunda vodafone nun çok üst noktalara geldiğine inanıyorum ben ama burdaki çelişkiyi bir türlü çözemedim.ya bu bölgede abone sayımız çok arttı ki ben izmirde %15 civarında abone sayımızın olduğunu duydum.yada baz istasyonlarımız gerekli hizmeti veremiyor.

Balçova Sanayi-Balçova teleferik-Dokuz eylül üniversitesi- bu bölgelerden çok sayıda şikayet alıyoruz.

kolay gelsin.

Mesaj 2 / 15 (16.297 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Çırak
hasanbjk50
İleti Sayısı: 73

ankara etimesgutta çekmiyor

Mesaj 3 / 15 (16.285 Görüntüleme)
Çırak
snoopy
İleti Sayısı: 3

merhaba bursa yıldırım siteler tarafında daha hala 3G çözülemedi ve hala beklemekteyim

Mesaj 4 / 15 (16.266 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Tosadam
İleti Sayısı: 8

KAPSAMA yazıp 3636 ya ücretsiz mesaj göndererekte bulunduğunuz yerde 3G olup olmadığı kontrol edilebilir.

Mesaj 5 / 15 (16.256 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
İncele
İleti Sayısı: 6

Datça EMECİK 6-7 yıldır talep etmemize ragmen iyileştirme yok.Kapsama alanı yetersiz.

Mesaj 6 / 15 (16.242 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Akın
İleti Sayısı: 3

Merhaba ,

Etimesgut oldukça geniş alana yayılmış bir ilçe.Çekmeyen lokasyonu biraz daha netleştirirmisiniz...

Mesaj 7 / 15 (16.212 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
es-es-26
İleti Sayısı: 9

Eskişehir merkezinde vişnelikte 3G sürekli kopuyor, bir kaç defa vodafone bilgi verdim çalışma var dediler ancak halen durum aynı 5 aydır değişen birşey olmadı, sanırım "iki mühendis yollanıp bir direk dikilemedi"

Mesaj 8 / 15 (16.209 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
middleboy76
İleti Sayısı: 14

''KAPSAMA'' yazığ gönderdiğimde ''DEGERLI ABONEMIZ SORGULADIGINIZ ADRESTE 3G HIZMETIMIZDEN FAYDALANABILIRSINIZ''diye mesaj geldi ama bulunduğum yerde 3G yok.görüntülü konuşmak istiyorum (Telefonum destekliyor (Nokia6500s) ama şebeke desteklemiyor.Köyde yaşıyorum.

Mesaj 9 / 15 (16.161 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.569

[ Düzenlendi ]

Merhaba middleboy76,

3G Kapsama Alanı ile ilgili olarak  burada yer alan bilgileri tarafımıza ilettiğin takdirde bölgede 3G şebekesi olup olmadığını kontrol edebilirsin Ayrıca hattının da 3G servisine açık olması gerekmektedir. *3636# arama tuşuna basarak çıkan ilgili menü üzerinden servis özelliğini ücretsiz olarak aktif duruma getirebilirsin. Görüntülü Konuşma özelliğinden yararlanabilmen için, arama yaptığın karşı tarafın da aynı özelliklere sahip olması gerekmektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 10 / 15 (16.150 Görüntüleme)