Güncel Konular

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
isoFRM
İleti Sayısı: 3

Vodofone FreeZone Konser Bileti [ YARDIM ]

- Vodafone Freezone’luysan: Tek yapman gereken FZ KONSER yazıp, 6666’ya göndermek. Gelen şifreyi Vodafone Cep Merkezi’ndeki görevliye söylediğinde davetiyen sende olacak!

Bilet almak için mesaj attım bana şöyle bir mesaj geldi

Hediye Vodofone FreeZone konser biletlerini sadece FreeZone2lular kazanabiliyor.FreeZone'lu olmak için hemen FREEZONE yaz, 1525'e gönder , hediye biletini kap! diyor

benim tarifem Vodofone FreeZone 19 TL Komple Özgürlük Paketini ( 500 dk konuşma , 1 Gb Net , 1000 Sms olan ) Sorun nedir ? Freezone yazıp 1525 e gönderince ne oluyor tarifem iptal felan olurmu bilgilendirir misiniz konser bileti almak istiyorum

Mesaj 1 / 4 (848 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.569

Ynt: Vodofone FreeZone Konser Bileti [ YARDIM ]

Merhaba isoFRM,

FreeZone Gençlik Kulübü'ne üye olman durumunda tarifende ve abone olduğun kampanyada herhangi bir değişiklik olmaz. Konser bileti hakkından yararlanabilmen için FreeZone'a üye olman gerekmektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

isoFRM yazdı:

- Vodafone Freezone’luysan: Tek yapman gereken FZ KONSER yazıp, 6666’ya göndermek. Gelen şifreyi Vodafone Cep Merkezi’ndeki görevliye söylediğinde davetiyen sende olacak!

Bilet almak için mesaj attım bana şöyle bir mesaj geldi

Hediye Vodofone FreeZone konser biletlerini sadece FreeZone2lular kazanabiliyor.FreeZone'lu olmak için hemen FREEZONE yaz, 1525'e gönder , hediye biletini kap! diyor

benim tarifem Vodofone FreeZone 19 TL Komple Özgürlük Paketini ( 500 dk konuşma , 1 Gb Net , 1000 Sms olan ) Sorun nedir ? Freezone yazıp 1525 e gönderince ne oluyor tarifem iptal felan olurmu bilgilendirir misiniz konser bileti almak istiyorum

Mesaj 2 / 4 (840 Görüntüleme)
Çırak
isoFRM
İleti Sayısı: 3

Cevabınız İçin Teşekkür ederim " FreeZone Gençlik Kulübü'ne üye olman durumunda tarifende ve abone olduğun kampanyada herhangi bir değişiklik olmaz. " demişsiniz yani ek ücret felan ödemiycem değilmi sonradan başım ağrımasın ?

Mesaj 3 / 4 (833 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.078

Tekrar merhaba isoFRM,

@Serap 'ın vermiş olduğu bilgiyi esas alabilirsin. Mevcut haklarında herhangi bir değişiklik olmaz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

isoFRM yazdı:

Cevabınız İçin Teşekkür ederim " FreeZone Gençlik Kulübü'ne üye olman durumunda tarifende ve abone olduğun kampanyada herhangi bir değişiklik olmaz. " demişsiniz yani ek ücret felan ödemiycem değilmi sonradan başım ağrımasın ?

Mesaj 4 / 4 (826 Görüntüleme)