Güncel Konular

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
OguzhanDivarci
İleti Sayısı: 1

Freezone geçiş hakkında!

ben 16 yaşındayım freezone kampanyalarından faydalanmak istiyorum ancak hat babamın üzerine . Freezone geçişimi nasıl yapabilirim?

Mesaj 1 / 4 (869 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.523

Ynt: Freezone geçiş hakkında!

Merhaba OguzhanDivarcı

Hat babanın adına olduğu için ancak,Baban ile birlikte Vodafone cep merkezine uğrayarak kendi TC Kimlik numaran ile kullanıcı girişi yaparak Freezone tarifelerinden yararlanabilirsin.

OguzhanDivarcı yazdı:

ben 16 yaşındayım freezone kampanyalarından faydalanmak istiyorum ancak hat babamın üzerine . Freezone geçişimi nasıl yapabilirim?

Mesaj 2 / 4 (845 Görüntüleme)
Çırak
emrahbenli
İleti Sayısı: 2

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=356 freezona bu pakete geçmek için geleceğim ama esaslara tıklayınca son gün 16 Eylül Ağustos yazıyor S.S.S de ise 31 ağustos yazıyor son gün 16 eylülmü yoksa 31 ağustosmu yada bu pakete şuanda gelebilirmiyim acil cevap verebilirmisiniz teşekkürler

Mesaj 3 / 4 (809 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba emrahbenli,

Konuyla ilgili olarak ilgili birimlerimizden bilgi talebinde bulundum. Sana en kısa sürede dönüş yapacağım. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

emrahbenli yazdı:

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=356 freezona bu pakete geçmek için geleceğim ama esaslara tıklayınca son gün 16 Eylül Ağustos yazıyor S.S.S de ise 31 ağustos yazıyor son gün 16 eylülmü yoksa 31 ağustosmu yada bu pakete şuanda gelebilirmiyim acil cevap verebilirmisiniz teşekkürler

Mesaj 4 / 4 (795 Görüntüleme)