Görüş ve Öneriler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Kalfa
m542tf
İleti Sayısı: 71

Ynt: yeni aboneden alınan mikro sim kart ücreti

iyide 12 tl yi cihaz üreticileri değil vodafon olarak siz istiyorsunuz. Cihaz üretici demeyecekmi ben sizden 12 tl istemiyorum vodafon istiyor onunla irtibata geçin.
Mesaj 11 / 66 (2.178 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.899

Ücretin 12 TL olmasının sebebi micro sim olmasından değil,bütün sim kart ücretleri 12 TL olmuştur..Bunun dışında yıllardır faturalı simkart değişikliklerinden sadece vodafone ücret almıyordu,bunun ücretli olması bu kadar göze gelmemesi gerekiyor...

m542tf yazdı:

iyide 12 tl yi cihaz üreticileri değil vodafon olarak siz istiyorsunuz. Cihaz üretici demeyecekmi ben sizden 12 tl istemiyorum vodafon istiyor onunla irtibata geçin.

Mesaj 12 / 66 (2.175 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Kalfa
m542tf

kusura bakmayın ama diğer operatörler beni ilgilendirmiyor. Ücret istenen kaybolan yada bozulan kart değil ki bu durumda 12 tl yine çok ama kabul edilebilir, mevzu alınan cihaza uyumsuz kart. Mağdur edilen kim oluyor tabiki tüketici. Vodafone diyorki; ey kullanıcı madem yeni telefon aldın sende para çok biraz da bana ver. Senin bana heray düzenli fatura ödemen birşey ifade etmiyor o telefonu aldıysan paşa paşa ödersin. Sim kart yapmak bu kadar pahallı bir işmi anlamadım.
Mesaj 13 / 66 (2.173 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı (Emekli)
YaseminU
İleti Sayısı: 165

Merhaba m542tf,

Yeni bir hat aldığında ya da operatör değiştirdiğinde verilen sim kartın mikro sim olmasını isteyebilirsin. Bu ek ücretlendirmeye tabii tutulmaz. Ancak, mevcut sim kartın değişikliği senin kullandığın cihaz kaynaklı oluşan bir durumsa buna müdahale yapılamaz.

İyi Forumlar
Mesaj 14 / 66 (2.170 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Kalfa
m542tf

yeni bir hat alır yada numaranı vodafone taşırsan hoş geldiniz buyrun size bedava bu durum tarilerde bile geçerli numarasını taşıyana daha ucuz 13 yıldır vodafone kullanan bana pahallı. Vodafone hattını uzun zamandır kullanıyorsanız sanırım vodafone bizi enayi yerine koyuyor. Bu durum oldukça can sıkıcı.
Mesaj 15 / 66 (2.166 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
three3up
İleti Sayısı: 10

şimdi benim ücretsiz sim kart değişim hakkım vardı o da mı gitti herkese ücretli olunca bu değişim hakkımda mı yanmış oldu??

Mesaj 16 / 66 (2.160 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

three3up merhaba

yedek simkart fiyatları 12 TL dir...bu durumda ücretsiz yedek simkart alamazsın

three3up yazdı:

şimdi benim ücretsiz sim kart değişim hakkım vardı o da mı gitti herkese ücretli olunca bu değişim hakkımda mı yanmış oldu??

Mesaj 17 / 66 (2.157 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
three3up

[ Düzenlendi ]

@m542tf şimdi bana söylenen direk müşteri temsilcisi tarafından faturalı hatlarda sim kart değişikliği ücretsiz olduğu idi ve ben bunu gidip simkartım bozulduktan sonra 8 tl ücret ödedikten sonra öğrendim o da arkadaş bana dedi simkartlar ücretsiz değilmi dedi ben aradım MH'ı ve ücret alındığı beyan ettim dediler biz sizin kaydınız alalım size geri dönüş yapacağız sonra aradılar beni ve dediler ki normal dedğişiklik ücretsiz ama sizinki arızalandığı için değişiklik ücretli eğer o an hattımı kırıp vodafone'u iptal ettirseydim şu an mutlu mesut bir hayatım olacaktı.

Mesaj 18 / 66 (2.157 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
three3up

@Hamdullah hacım ben yedek simkarttan bahsetmşyorum ben sim kartımla alakalı sıkıntı yaşadım ve mh i aradım dedim bu şekil bir sıkıntı var ve kayıt oluşturduktan sonra bana dediler ki burak bey istediğiniz zaman sim kartınızı cepmerkezlerimizden ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz biz sizin kaydınızı aldık ama bunu geçn yıl mayıs ayında dediler ama şu tarihe bu tarihe kadar demediler yani adıma kayıtlı bir değişiklik hakkı var o sebepten diyorum o hak halen geçerli mi yoksa o da mı yandı?

Mesaj 19 / 66 (2.153 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

[ Düzenlendi ]

three3up tekrar merhaba

yeni aboneliklerde verilen microsim kart ücretsizdir.Ancak daha sonraki değişikliklerde ücretlidir

three3up yazdı:

Hamdullah hacım ben yedek simkarttan bahsetmşyorum ben sim kartımla alakalı sıkıntı yaşadım ve mh i aradım dedim bu şekil bir sıkıntı var ve kayıt oluşturduktan sonra bana dediler ki burak bey istediğiniz zaman sim kartınızı cepmerkezlerimizden ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz biz sizin kaydınızı aldık ama bunu geçn yıl mayıs ayında dediler ama şu tarihe bu tarihe kadar demediler yani adıma kayıtlı bir değişiklik hakkı var o sebepten diyorum o hak halen geçerli mi yoksa o da mı yandı?

Mesaj 20 / 66 (2.153 Görüntüleme)