Görüş ve Öneriler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
BuRaK_SaKaRYa
İleti Sayısı: 2

Kişiye Özel Kampayalar Hakkında..

Mrb. Uzun zamandır Vodafone Kontörlü hat kullanmaktayım.. ama nedense hiç bir zaman bana kişiye özel kampanya msjları gelmedi.. diğer gsm operatörlerinide kullanıyorum. onlardan gelmekte... sanırım devamlı ve sık sık TL yüklemesi yaptığım için ilgisiz kalınıyor.. 

Mesaj 11 / 26 (12.131 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

Ynt: Kişiye Özel Kampayalar Hakkında..

evet aynen öyle sende sık sık tl yükleme tek seferde fazla tl yükle 1- 1.5 ay bekle bak nasıl kampanyalar geliyor eğer süre uzarsa daha güzel şeyler gelir :smileyhappy:

Mesaj 12 / 26 (12.124 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.571

Ynt: Kişiye Özel Kampayalar Hakkında..

Merhaba BuRaK_SaKaRYa,
Özel kampanya mesajları ile ilgili olarak daha önce Yusuf'un paylaştığı bilgilere buradan ulaşabilirsin. Bu bilgileri gözden geçirdikten sonra hat bazında bilgi almak istersen bana buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

BuRaK_SaKaRYa yazdı:

Mrb. Uzun zamandır Vodafone Kontörlü hat kullanmaktayım.. ama nedense hiç bir zaman bana kişiye özel kampanya msjları gelmedi.. diğer gsm operatörlerinide kullanıyorum. onlardan gelmekte... sanırım devamlı ve sık sık TL yüklemesi yaptığım için ilgisiz kalınıyor.. 

Mesaj 13 / 26 (12.104 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
MrDursin
İleti Sayısı: 20

Freezoneluya özel HY MİNİ kampanyası

Dün (20 Temmuz) HY MINI paketi alırsam sms ve internet kazanacağıma dair "SizeOzel"den bir kısa mesaj aldım. Mesaj metni aynen şöyle:

"FreeZonelu, ayda 10TL'ye HERYONE 120 DK paketi alirsan, 30gun gecerli HERYONE 120SMS ve 120MB HEDIYE. Simdi HY MINI yaz 7580'e gonder. SON gun 28 Temmuz!"

Açıkçası benim için oldukça cezbedici bir fırsat. Lakin birkaç sorum olacak.

1. Bu hediyeler tek seferlik mi? İkinci aydan itibaren alacağım HY MINI paketleri için de bu hediyeler geçerli olacak mı? Yani 28 Temmuz'dan önce HY MINI paketi alırsam verilecek olan hediyeler sonraki HY MINI paketi alımlarında tekrarlanacak mı?

2. Kullanmakta olduğum 12 bin sms paketinin yanında bu hediye smsler arasındaki paket önceliği nedir?

3. Hattımı Vodafone'a taşıdığım için ilk 6 adet 20 TL yüklemeye aylık 250'şer dk hediye alıyorum. Bu hediye dakikalar ile HY MINI dakikaları arasındaki kullanım önceliği nasıldır?

4. 250 mb aylık Cepnet ile bu HY MINI paketiyle hediye edilen 120 mb internet arasındaki öncelik durumu hangisindedir ve nasıldır?

5. HY MINI paketi her ay kendini otomatik yeniliyor mu?

6. HY MINI paketinin dakikalarının ve bahsi olunan hediyelerinin kalan bilgisi nasıl öğrenilir?
Mesaj 14 / 26 (12.096 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Freezoneluya özel HY MİNİ kampanyası

Merhaba MrDursin,

“Size Özel Teklif” kapsamında kazanabileceğin promosyonlar 1 defaya mahsustur ve promosyonların kullanım önceliği vardır. Ancak, CepNet paketinde adil kullanım hakkını aştıysan yüklenecek olan 120 MB interneti adil kullanım hızı ile aşmadıysan 3G hızında kullanabilirsin.

Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi Kampanyası için son katılım tarihi 31 Temmuz. Kampanya uzatılır ise paket iptal edilmediği taktirde otomatik olarak yenilecektir.  Yenilenmesini istemiyorsan IPTAL HY MINI yazıp 7580’e SMS gönderebilirsin.

Kalan dakikalarını öğrenmek için DK, SMS haklarını öğrenmek için SMS, internet haklarını öğrenmek için INTERNET SORGU yazıp 7048’e gönderebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

MrDursin yazdı:
Dün (20 Temmuz) HY MINI paketi alırsam sms ve internet kazanacağıma dair "SizeOzel"den bir kısa mesaj aldım. Mesaj metni aynen şöyle:

"FreeZonelu, ayda 10TL'ye HERYONE 120 DK paketi alirsan, 30gun gecerli HERYONE 120SMS ve 120MB HEDIYE. Simdi HY MINI yaz 7580'e gonder. SON gun 28 Temmuz!"

Açıkçası benim için oldukça cezbedici bir fırsat. Lakin birkaç sorum olacak.

1. Bu hediyeler tek seferlik mi? İkinci aydan itibaren alacağım HY MINI paketleri için de bu hediyeler geçerli olacak mı? Yani 28 Temmuz'dan önce HY MINI paketi alırsam verilecek olan hediyeler sonraki HY MINI paketi alımlarında tekrarlanacak mı?

2. Kullanmakta olduğum 12 bin sms paketinin yanında bu hediye smsler arasındaki paket önceliği nedir?

3. Hattımı Vodafone'a taşıdığım için ilk 6 adet 20 TL yüklemeye aylık 250'şer dk hediye alıyorum. Bu hediye dakikalar ile HY MINI dakikaları arasındaki kullanım önceliği nasıldır?

4. 250 mb aylık Cepnet ile bu HY MINI paketiyle hediye edilen 120 mb internet arasındaki öncelik durumu hangisindedir ve nasıldır?

5. HY MINI paketi her ay kendini otomatik yeniliyor mu?

6. HY MINI paketinin dakikalarının ve bahsi olunan hediyelerinin kalan bilgisi nasıl öğrenilir?

Mesaj 15 / 26 (12.078 Görüntüleme)
Çırak
MERVEe0
İleti Sayısı: 1

Ynt: Vodafone Kampanya mesajları (Size Özel)

Bana da aynı şekilde size özel mesajları gelmiyor fakat aileme geliyor, en kısa zamanda sorunuma yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Mesaj 16 / 26 (11.843 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.153

Ynt: Vodafone Kampanya mesajları (Size Özel)

Merhaba MERVEe0,

Özel kampanya mesajları ile ilgili olarak daha önce @Yusuf'un paylaştığı bilgilere buradan ulaşabilirsin. Bu bilgileri gözden geçirdikten sonra hat bazında bilgi almak istersen bana buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

MERVEe0 yazdı:

Bana da aynı şekilde size özel mesajları gelmiyor fakat aileme geliyor, en kısa zamanda sorunuma yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Mesaj 17 / 26 (11.836 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Pasham15
İleti Sayısı: 6

Ynt: Vodafone Kampanya mesajları alamıyorum?

Bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl düzeltilir ?

Mesaj 18 / 26 (3.326 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Pasham15
İleti Sayısı: 6

Size Özel Kampanyasını nasıl açabilirim ?
Mesaj 19 / 26 (3.325 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.153

Merhaba Pasham15,

ONAY yazıp 1000'e SMS göndererek sen de Size Özel Kampanyaları'na ait SMS'lere hattını açabilirsin. Size Özel Kampanyaları kapsamında gönderilen kullanım hakları her hattın içeriğine ve kullanımına göre değişkenlik gösterir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Pasham15 yazdı:

Bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl düzeltilir ?

Pasham15 yazdı:
Size Özel Kampanyasını nasıl açabilirim ?

Mesaj 20 / 26 (3.319 Görüntüleme)