Görüş ve Öneriler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Kalfa
pcmaniak
İleti Sayısı: 98

Paket Önerisi - [SMS + İNTERNET]

[ Düzenlendi ]

Merhabalar.. Madem kategori, öneri kategorisi o zaman ben de yetkililere bir öneride bulunmak istiyorum..

Özgür Genç tarifelilere 12.000 SMS paketi yanında verilen bedava konuşma yerine 100 MB 1 aylık SMS paketi verilse daha iyi olmaz mı?

Turkcell'de 5000 SMS alana + 100SMS veriliyor.. Vodafone'da neden SMS + İnternet paketinin bir arada olduğu bir paket yok acaba?? Vodafone'un genç kullanıcıları olarak biz de öyle bişey istiyoruz!

Vodafone'dan isteğim ve onlara önerim, ÖzgürGenç kullanıcılarına yada Freezonelu gençlere, aynen Turkcell'in gencTarifesine benzer bir tane SMS + INTERNET paketinin bir arada olduğu bir paket istiyoruz.

Teşekkürler..

Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisi
Mesaj 1 / 10 (9.020 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.116

Ynt: Paket Önerisi - [SMS + İNTERNET]

Merhaba pcmaniak,

Öncelikle Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isterim. Bu anlamda bize ulaşan her türlü talep ve şikayetler önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir.

Mevcut tarifelerimiz üzerinde dönem dönem ihtiyaca göre değişiklikler yapılmaktadır ve aynı tarifeler yerine farklı tarifelerimizi abonelerimizin beğenisine sunmaktayız. Ayrıca, tarifeler ile ilgili iletmiş olduğun öneriyi ilgili birimlerimiz ile paylaşıyoruz. Değişiklikler web sitemiz üzerinden ve Vodafone Forum'dan paylaşılmaktadır. Takipte kalmanı öneririm. :smileyhappy:

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 10 (9.011 Görüntüleme)
Çırak
xxxxx
İleti Sayısı: 2

sms ve internet paketi bir arda neden yok??

Mesaj 3 / 10 (4.522 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.116

Merhaba xxxxx,

İstemiş olduğun tarife faturalı mı yoksa faturasız mı olmalı? Detaylı bilgilendirme sağlayabilirsen yardımcı olabiliriz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

xxxxx yazdı:

sms ve internet paketi bir arda neden yok??

Mesaj 4 / 10 (4.514 Görüntüleme)
Çırak
xxxxx
İleti Sayısı: 2

Faturasız hatlar için istiyorum. turkcell de 12 tl ye sms+internet vardı. Bunun gibi bi paket olsa öğrenciler için

Mesaj 5 / 10 (3.171 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba xxxxx,

Mevcutta sadece SMS ve internet içeren paket bulunmuyor. Dilersen buradan konuşma, SMS ve interneti bir arada bulabileceğin Komple Paket hakkında bilgiye ulaşabilirsin. 

SMS ve internetin bir arada olabileceği paket önerini de ilgilileri ile paylaştım. 

Vodafone Forum Ekibi

xxxxx yazdı:

Faturasız hatlar için istiyorum. turkcell de 12 tl ye sms+internet vardı. Bunun gibi bi paket olsa öğrenciler için

Mesaj 6 / 10 (3.163 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
fatihhhh41
İleti Sayısı: 8

[ Düzenlendi ]

30 tl cok  + hep de sms sayısıda düşük bence bi calışılma olsa iyi olur hem internet hemnde sms paketi istiyoruz bir gence  500 sms yetmiyor sunuda söylemek istiyorum 1 ay içinde 2 paket alamıyoruz buda cok sacma geliyor bence alınmalımesela basıma geldi 500 sms hakkı yaptım ama yetmeyince 20 gün beklemek zorundayım bunu iptal edip başka sms hakını yapmak için avea da degişiklik oluyor mesela

Mesaj 7 / 10 (2.993 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

Her operatörün içerikleri farklıdır, tabii şartları da farklıdır. Şöyle bir paket önerisinde bulunulabilir. Komple paketi açıkçası çok pahalı. 

Vodafone freezone abonelerine özel; genç komple paketi sunabilirler. Taşıma yapanlara verilen paket gibi.

25 TL ye 250 DK + 3000 sms + 1 gb internet sunulsa hoş olmaz mı :smileyhappy:

Ve ya 20 TL ye 250 dk + 3000 sms + 500 mb internet.

Mesaj 8 / 10 (2.988 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
fatihhhh41
İleti Sayısı: 8

ewet bence yapılsa iyi olur. şimdi benim sorunum çözülmüyor galiba 500 sms hakkını aldık  ve yetmedi daha 20 günden fazla 1 ayın dolmasına var ve ben sms hakkım olmadan 20 günü beklicem yani ben sanıyordum bunu şimdi iptal edip sonra TL yükleyim başka sms paketi yapabilirim sanmıştım bunun daha kolay çözümü yok galiba

Mesaj 9 / 10 (2.985 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Merhaba fatihhhh41,

Belirttiğin gibi SMS paketlerinin geçerlilik süresi 30 gündür ve ay içinde birden fazla SMS paketi alınamaz.

Vodafone Forum Ekibi

fatihhhh41 yazdı:

ewet bence yapılsa iyi olur. şimdi benim sorunum çözülmüyor galiba 500 sms hakkını aldık  ve yetmedi daha 20 günden fazla 1 ayın dolmasına var ve ben sms hakkım olmadan 20 günü beklicem yani ben sanıyordum bunu şimdi iptal edip sonra TL yükleyim başka sms paketi yapabilirim sanmıştım bunun daha kolay çözümü yok galiba

Mesaj 10 / 10 (2.968 Görüntüleme)