Görüş ve Öneriler

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
5 Yıldızlı Kalfa
fotoridvan
İleti Sayısı: 98

23 tl SUPER KOMPLE ye bütün vodafonlular da yararlansın

Süper komple paketine eski vodafonlular 10 tl pakete katılma payı alınarak avea da daki gibi bizlerde 10 tl SUPER KOMPLE 7000 MESAJLA giriş yaparak kayıt üçreti alınarak neden eski vodafone aboneleri de yararlanamıyor BANA sorarsanız vodafone dünyada bir numara yalnız bu yeni cıkan ve ya tarife degişiklini de olsa yeni cıkan tüm tarifelere ek 10tl alınarak tüm bireysel vodafonlular katılması ben ce süper olur ne eski aboneler pişman olur kızar başka yere gider ve ya sorun olup kafasına takılmaz hemen oluverir bu sayede tüm aboneler cok mutlu olur SAYIN VODAFONE SEN DÜNYANIN EN BÜYÜK OPARÖTÖRÜSÜN SAYGILARIMLA..

Mesaj 1 / 5 (5.386 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Kalfa
fotoridvan

Ynt: 23 tl SUPER KOMPLE ye bütün vodafonlular da yararlansın

Bu arada aşımsız internet paketleri  mb kotası doldugunda hızları 1 kbps den en azzzz diyorum 10 kbps olsa o kadar mükemmel olurki vodafone tam bir isdikdar ile güvenle dünyanın en sevilen adına yakışan paketi sunmuş olur saygılarımla...

Mesaj 2 / 5 (5.383 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

[ Düzenlendi ]

Merhaba fotoridvan,

Konu ile ilgili iletmiş olduğun öneriyi ilgilileri ile paylaştık. Kampanyada düzenleme yapılması halinde web sitesi üzerinden duyurusu yapılacaktır. Web sitesini takipte kalmanı öneririm.

Ayrıca, Süper İnternet Paketleri ile ilgili daha önce burada belirtmiş olduğun durum ile ilgili öneri alındı. Yene bir düzenleme yapıldığında web sitesinden duyurusu yapılacak. Takip etmende fayda var.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

fotoridvan yazdı:

Süper komple paketine eski vodafonlular 10 tl pakete katılma payı alınarak avea da daki gibi bizlerde 10 tl SUPER KOMPLE 7000 MESAJLA giriş yaparak kayıt üçreti alınarak neden eski vodafone aboneleri de yararlanamıyor BANA sorarsanız vodafone dünyada bir numara yalnız bu yeni cıkan ve ya tarife degişiklini de olsa yeni cıkan tüm tarifelere ek 10tl alınarak tüm bireysel vodafonlular katılması ben ce süper olur ne eski aboneler pişman olur kızar başka yere gider ve ya sorun olup kafasına takılmaz hemen oluverir bu sayede tüm aboneler cok mutlu olur SAYIN VODAFONE SEN DÜNYANIN EN BÜYÜK OPARÖTÖRÜSÜN SAYGILARIMLA..

fotoridvan yazdı:

Bu arada aşımsız internet paketleri  mb kotası doldugunda hızları 1 kbps den en azzzz diyorum 10 kbps olsa o kadar mükemmel olurki vodafone tam bir isdikdar ile güvenle dünyanın en sevilen adına yakışan paketi sunmuş olur saygılarımla...

Mesaj 3 / 5 (5.374 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
fotoridvan

SAYIN VODAFONE MÜŞTERİ KAYBININ YAŞANDIGI SOHP ANA BAYİLERİNDE ÇALIŞAN ACEMİ ELAMANLARIN YANLIŞ BİLGİLENDİRME SONUCU BİR SÜRÜ MÜŞTERİ KAYBI YAŞANMAKTADIR

ÖRNEK göstermek gerekirse yeni cıkan kampanyaların son bitiş tarihlerinin bilinmemesi ve bir cok kampanyanın cıktıgında bile haberi olmayan elamanların müşteri bilgi eksikliginden dolayı numara taşıma yapılmamaktadır dahada örnek gösterecek olursak komple ozgurluk paketinin son bitiş tarihinin bile bilememektedirler.bilginize 

Mesaj 4 / 5 (5.347 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.574

Merhaba fotoridvan,

Bilgi eksikliği sorunu yaşadığın Cep Merkezi isim bilgisini tarafımıza ilettiğin takdirde gerekli uyarılarda bulunulabileceğini belirtmek isterim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 5 / 5 (5.335 Görüntüleme)